Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ez miért történt?

Ez miért történt?


2021. okt. 10. 18:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Valszeg volt ott valami pályahiba.
2021. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%
Elég sok oka lehet a pályahiba mellett is, pár nap aztán úgy is lesz info róla.
2021. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
A Facebookon linkeltek egy pár hetes videót a poszt alá, ezen a kitérő már akkor is olyat ütött,csoda hogy nem esett le róla a kocsi..
2021. okt. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%
Én úgy tudom, aláváltottak. (siklást okozó mértékű pályahiba esetén szerintem amúgy az első mozdonynak is rendellenesebb mozgást kellett volna produkálnia)
2021. okt. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

"Én úgy tudom, aláváltottak."


Helyszíni állítású váltók vannak Rókuson, azt a váltókezelőt megnéztem volna aki ott áll a külső oldalon - ahova a V43 is ment - és alávált menet közben :D

2021. okt. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Köszönöm az infót! Hát igen, úgy elég nehéz aláváltani.
2021. okt. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
5%
Az időzítés nagyon érdekes. Pont akkor siklik ki, amikor éppen videózzák. Még nem találkoztam a YouTube-on olyan kisiklással, amit élőben lett volna felvéve és nem tervezett volt (pl töréspróba stb)
2021. okt. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
4-es, a vasúti kerékpárok a sínszálak között oszcilláló mozgást végeznek, ennek az eredője az ember által egyenes (vagy épp kanyarodó) irányúnak érzékelt mozgás. Ha egy pályahibához pont olyan fázisban ér oda az egyik kerékpár, akkor akár minden érzékelhető jel nélkül tovább tud haladni a vonat, míg a mögöttes kerekek valamelyike már lehet , hogy ugyanazon hiba helyénél kilép.
2021. okt. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
44%

#7 Először lepontoztam a válaszod (elvégre manapság minden kanyarban ott figyel egy fényképezős/okostelós vasútfan), gyakorlatilag viszont van benne valami, a youtube-on van egy pár nem tervezett kisiklós videó, de mindegyiknél van olyan körülmény, ami már előre feltűnést keltett.

Na de ahhoz hatalmas baromnak kéne lenni, hogy ő okozta és el is küldje valakinek a videót.

2021. okt. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon úgy néz ki, hogy síntörés volt, de majd a KBSZ vizsgálat pontosan megállapítja az okokat.


A villamosmozdony villamosítatlan vonalon átemelése pedig mindig népszerű fotótéma volt, nincs semmi érdekes abban, hogy épp fotózták/videózták a siklott vonatot.

2021. okt. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!