Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ezt csak én tapasztalatom...

Ezt csak én tapasztalatom buszokon?

Figyelt kérdés

Szeptember óta buszozok, mióta egyetemre járok.


Nem mindegyik sofőrnél, de néhánynál azt tapasztalom, hogy úgy kezdi meg a mezőgazdasági lassú jármű előzését, hogy nem törődik a szemből jövővel.


Pont mai nap volt az, hogy elkezdi előzni az egyik traktort, miközben szemből jött a taxis, akinek le kellett húzódnia az útról, hogy a buszos be tudja fejezni az előzést frontális ütközés nélkül. Aztán eltelt néhány másodperc, mire beért még egy traktort. Ott ugyanezt eljátszotta. Látja, hogy jön az autó szemből, de ő elkezdi előzni a traktort, ezzel fékezésre kényszerítve a szemből jövőt.


Azon csodálkoztam legjobban, hogy a szemből jövők közül egyik sem villogott vagy dudált, mutogatott, hanem mintha neki kötelessége lenne elengedni a buszt, úgy tűrte szó nélkül higgadtan.


Nekem is van jogsim egyébként és sajnos ismerem az érzést, bár igazából annyira valóban nem ijesztő, főleg ha látod előre és van időd reagálni, de azért ilyenkor káromkodok egy sort.


Na mindegy, a lényeg, hogy ezt csak én tapasztalatom? Vagy ez máshol is általános?



2021. nov. 17. 00:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ezt csak én tapasztalom***


Bocs, el lett írva a kérdés címe.

2021. nov. 17. 00:17
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Ezt csak te tapasztalod.
2021. nov. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk az is lehet elalszok a buszon és ilyenkor álmodom csak ezt :D


Bár ezek a szituációk kicsit túlságosan élethűek ahhoz.

2021. nov. 17. 00:28
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Bocs, de ez szerintem is eléggé valótlanul hangzik, mintha valami akciófilmet néznél ismételve. 😄
2021. nov. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Pedig így történt, én sem akartam hinni a szememnek.


Meg mondom, nem minden sofőr csinálja ezt, 1-2 van aki rendszeresen beleesik ilyenekbe.

2021. nov. 17. 05:37
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem a Féktelenül című filmet nézted? Abban van, hogy nem lassíthatnak, különben felrobban a busz. :D
2021. nov. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen buszvezető , de szerencsére kevés.
2021. nov. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Micsoda hülye válaszok... Még hogy csak ő tapasztalja ezt, na perszeee. Hetente többször látok ilyet vagy a buszon utazóként vagy úgy, hogy autóval vagyok. Sajnos elég gyakori jelenség.
2021. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Crisopher ***** válasza:
100%
Merre felé fordul elő ez vidéken? Én a főváros közelében élek, errefelé elég ritka a traktor az utakon. Érdekelne, merre van ez.
2021. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szabolcs megye.

Nyíregyháza környéke.

2021. nov. 17. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!