Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az van, hogy tavasszal megyünk...

Az van, hogy tavasszal megyünk osztálykirándulásra vonattal 2 órás út és a vonaton nincs hol pisilnem mert a wc mocskos ott nem akarok könnyíteni magamon. Lehet fel kéne vennem egy pelenkát mondjuk szoknya alà? Alatta a folytatás⬇️

Figyelt kérdés
Abba pisilni nem hiszem ,hogy néznének a többiek mivel gyakran veszek fel suliba szoknyát én csak erre az egy opcióra tudok gondolni a wc fülkébe meg tudnám cserélni a pelenkàt viszont sosem pisiltem pelenkába nem tudom hogy kell meg mennyi vizelet fér bele , az a baj gyakran szoktam wc-zni suliba is és ilyenkor nehéz megoldani szerintetek jó ötlet lenne ez? Várom a válaszokat (nem vagyok beteg csak megjegyzem) kérem csak normális emberek írjanak! Vagy mi mást kéne csinálnom? 16/l

2021. dec. 27. 15:54
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
98%
Nehogymár 2 órát ne bírj ki. Oké a nők alapból sűrűbben járnak (kisebb hólyag), de 2 óra sem megy? Ne már. Ez már az öregkori vizelettartási problémák határait feszegeti. Ha tényleg ilyen szar a helyzet, akkor ne igyál az út előtt. Pelenkával nem sokat érsz, ha 2 óráig sem tudod visszatartani, akkor egy egész csomag pelenka sem lesz elég. Ráadásul a szagot nem fogja fel.
2021. dec. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
Ha már alapból bemennél a wc fülkébe pelust cserélni miért nem takarod le papírral az ülőkét?
2021. dec. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%

Tavasszal... most meg még 2021 van. Tehát van idő tesztelni! Vegyél pelenkát és otthoni körülmények között próbáld ki.

Meg amit még otthon tudsz gyakorolni az az hogy úgy pisilsz hogy nem ülsz le. Kell hozzá lábizom, de meg lehet oldani.

2021. dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
95%
Komolyan előbb jut pelenka az eszedbe, mint letakarni wc papírral az ülőkét, királyi fenség?
2021. dec. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%

vegyél ilyent:

[link]

ezt pont erre fejlesztették ki.

2021. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
69%
De, beteg vagy. Egy normális 16 éves lány kibír 2 órát pisi nélkül. Egyértelmű kamu.
2021. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim válasza:
88%

Szerintem senkinek nem fog feltűnni.

Ha nem valami nagyon szűk szoknyát veszel fel akkor nem is lehet észrevenni.

Az, hogy mennyi fér bele leginkább a pelenka típusától függ, egy vastagabb éjszakai pelenka sokat kibír, viszont amikor megtelik akkor baromi nagy és kénylemetlen lesz.

Pár óra alatt nem kell félni a szagoktól. Azt, hogy mikor kell cserélni, mennyit bír leginkább saját tapasztalatból lehet eldönteni. Szóval ha fel is veszed, ne akkor próbáld ki először, mert annak nagyon kínos vége is lehet.

Hiába tud egy pelenka nagyon sok folyadékot felszívni, de azt folyamatos lassú szivárgásra tervezik, nem biztos, hogy a hirtelen nagy mennyiséggel is boldogulni fog. Illetve cserénél mindig számolni kell azzal, hogy a régi telit valahova el kell tüntetni. Az oldalt ragasztós pelenkát egész macerás alló helyzetben magadon cserélni, a bugyishoz viszont le kell vetkőzni, ami nyilvános helyen nem egyszerű.



Szerintem nem ciki. Többen használnak ilyet, csak felénk ez magyon tabu téma.

2021. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
6-os nem mindenki iszik ám keveset úgy mint te én elég sokat iszom egy nap szóval ebből adódóan többet is járok wc-re mi te.
2021. dec. 27. 17:43
 9/55 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy meg a nagy lófåszt mocskos a vonat mosdója. Főleg egy több kocsiból álló vonat esetében jó eséllyel találsz elfogadható tisztaságút. De ha csak egy van, akkor sem fog semmi történni , ha egyszer használod.


Nekem sem rohadt le semmim, hiába utazgatok föl-alá vonattal az országban huszonsok éve.

2021. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
19%
9-es gondolom te egy idült alkoholista vasutas vagy akibe ha bármi kórokozó bekerül a szesz azonnal kivégzi. Fertőtlenítve vagy belülről is :D
2021. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!