Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szeged-Baja között miért...

Szeged-Baja között miért 60-al mennek a buszok?

Figyelt kérdés
Sokáig azt hittem egyszeri alkalom volt, azonban később megfigyeltem, hogy nagyon sok Szegedről induló busz 60 km/h-val megy az 55 úton. Aki esetleg tudja, és megválaszolja, annak válaszát köszönöm előre is!

2022. jan. 19. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jász-Nagykun-Szolnok megyében is hatvannal mennék csak.Ez szerintem országosan igaz kivétel amelyik autópályán is megy.
2022. jan. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg így tudja tartani a menetrendet. Lakott területen kívül 70 km/h a sebességhatár (autópályán 80 km/h), ezt az esetleges késések korrigálására használhatja, de nem ezzel a sebességgel számolva alakítják ki a menetrendet.
2022. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A menetrend ezt a sebességet kívánja, plusz lehet van valami céges sebességlimit.
2022. jan. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Menetrend. Nálunk (Budapest - Baja) 80km/h a nagy átlag országúton, de a 90 sem ritka. Ugyanekkor akad olyan is, aki 65-70 körül megy, valószínűleg így jön ki jól a menetrend.
2022. jan. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszát mindenkinek!
2022. jan. 19. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!