Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért nem szórják az utakat,...

Miért nem szórják az utakat, majdnem négykézláb jöttem a buszmegállótól idáig?

Figyelt kérdés
Az egész le van fagyva, a hegyre alig tudtam feljönni, járda persze nincs. Miért csak a főutat hintik?
2022. jan. 20. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Azert mert csak majdnem jottel negykezlab.
2022. jan. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hol jártál. Én találkoztam rendkívül csúszós placcal metróállomás kijáratánál és szépen felszólít járdát mellékutcában.

Minden azon múlik , milyen kezekben van.

2022. jan. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Először mindig a fontosabb, főbb útvonalakkal kezdik a síkosságmentesítést.
2022. jan. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, nálunk a helyiek szórják az utakat azzal ami van hamuval,fűrészporral, homokkal, kinek mi van.


Máskülönben sehova nem lehetne eljutni se autóval, se gyalog. Pedig nem falu hanem város, ráadásnak megyevárostól egy köpésnyire.


Mellesleg a főutat (47-es) sem dúrták le/sózták le, csak délben mikor már rátaposták az autók, nemhogy a városokban.

2022. jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Majd ha ez lesz, akkor talán szórják az utat 🤣

2022. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

MO-n akkor sem. Itt is van hasonló lejtésű út mindenki tudja "arra nem megyünk ha esik a hó", szimplán ezért nem volt itt hasonló, meg hát a mázli miatt.


Én éjszaka este 10-fele lecsúsztam rajta, hiába dobtam hátramenetbe semmi nem hatott :D A poén az hogy nem dúrták/szórták le semmivel, szimplán addig nem lehetett semmivel arra menni így el nem olvadt, még gyalog sem :D

2022. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Senki sem törődik ezzel, pedig a 11-es út főút, jó, hogy csak 2x1 sáv. Tegnap este sem szórták, csak valamikor hajnalban jött a szórókocsi. Reggel senki le nem tudott jönni a hegyről, csak olyan fél 8 körül. KINEK vagy MINEK jó ez?
2022. jan. 21. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!