Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Most hogy kiesett néhány...

Most hogy kiesett néhány kocsiszíni vágány az M3-as metróról, hogy tudnak kijárni a kocsiszínből a szerelvények?

Figyelt kérdés
Vagy teljesen el van zárva és az megy ami az alagútban ragadt éjszakára és ott is éjszakáznak míg meg nem javítják a vágányokat? Ha az utóbbi, akkor meg szerencse hogy nem az utolsó kocsiszíni menet volt a ludas, mert akkor lehetne teljes vonali pótlózás a garázsban ragadt szerelvények miatt.
2022. jan. 24. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudnak, metrópótló buszok járnak azon az ágon.
2022. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ott tudom, de a Határ úttól már jár meg északon, az a kérdés, hogy azok most az alagútban éjszakáznak vagy azért maradt nekik egy vágány legalább amin reggel ki tudják menni és este vissza? Vagy még esetleg felmerült hogy lehetséges, hogy a Deákon átmennek az M2-re és az Örs vezér tere melletti kocsiszín vendégül lássa ideiglenesen a szerelvényeket?
2022. jan. 24. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A 3-as vágány használható maradt, a másik kettő viszont hosszabb ideig használhatatlan lesz , ráadásul úgy tűnik , az eredeti biztosítóberendezési kialakítás nem zárta ki az emberi hibát , holott úgy volt tervezve, hogy ki tudja zárni. Így újra kell gondolni , engedélyeztetni és kérdéses, engedik-e a használatba vételt addig, amíg a hatóság rábólint.
2022. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hétfőn direkt elmentem arra. A metrószerelvény kijelzőjén Kőbánya-Kispest volt kiírva, a szerelvényi hangosbemondó nem mondott be semmit, a Határ úti állomáson az állomási bemondó mondta csak be, hogy innen pótlóbusz jár, ezt bent nem mindenki hallotta, sok ember a biztonsági őrtől tudta meg, hogy innen nem megy tovább a metró. Én mondtam a biztonsági őrnek, hogy bent nem volt semmilyen tájékoztatás, ezen ő is meglepődött.
2022. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!