Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan nézhetem ezt meg a bkvnál?

Hogyan nézhetem ezt meg a bkvnál?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni, hogy egy adott időpontban, például 7:17kor milyen járművek indulnak hétköznap, amik például 16:44kor ugyanabba a megállóba a másik irányból érkeznek.


Random példa, amit találtam az applikációban, 13:10kor a kötis utcából blaha felé indul a 99es, és blahától a másik irány felé a köris utcába 15:07kor érkezik.


Ezt most kinéztem, de mi van ha nekem van két időpontom, és minden jármű érdekel, aminek a menetrendjébe az a két időpont szerepel hétköznaponta, az első Ából Bébe xy megállónál, a második ugyanúgy xy megállónál viszont Bből Ába.



2022. febr. 28. 12:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%

Nem egészen világos, mire gondolsz.

De szerintem "forgalmi szám" lehet a megoldás. Egy adott időpontban mindig egy adott forgalmi számmal közlekedő járat érkezik az adott megállóba, aminek a konkrét járműve változó. Tehát, amilyet éppen aznap a garázsban kiadnak rá, olyannal fogsz utazni. A rendszámok nem fixek, nem lehet megjósolni őket. Csak a típusokat nagyjából. Például, a 99-esen jó eséllyel Conecto fog jönni, mert oda sokat adnak ki.

2022. febr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
50%
Ezekhez az adatokhoz be kéne másznod a bkk-app (futár, ill. bpgo) programba. Ami nyilván nem megengedett. :)
2022. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
82%
A lyukasztós rendszerben még azt gondolnám, hogy jegyet akarsz spórolni, de a bélyegzősben ez már nem megoldás. Mire kell neked az ilyen adat?
2022. febr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ezen az oldalon próbálkozz:

[link]

2022. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Szeretnék valakit megtalálni.


Még nem tudok pontos időpontokat, de rajta vagyok.


Valamikor reggel 7:44 körül száll le valamiről a munkahelyétől kb 4 percre.

Majd délután 16 után valamikor valószínűleg ugyanott felszáll.

Amint nagyjából megvan mindkét időpont, már tudnám mondani, hogy pl 7:44 érkezés a-tól b irányába, majd délután 16:XXkor indulás onnan b-től a irányába.


1#, segítek értelmezbi, bár a kérdésemben is már leírtam 30 különböző módon.


Én blaha felé megyek reggel villamossal és 7:20kor szállok le.

Majd ugyanazzal a villamossal megyek blahától a másik irányba 18:05kor. Ekkor szállok fel rá.


Szóval ha valaki az én módszeremmel akarna megkeresni engem, akkor annyit tudna, hogy keres egy járművet, ami 7:20kor van ott valahol, majd ugyanott, a másik irányba 18:05kor.

2022. febr. 28. 13:31
 6/31 A kérdező kommentje:
4#, Ezen az oldalon semmilyen időpontra nem tudok keresni.
2022. febr. 28. 13:34
 7/31 anonim ***** válasza:
85%
4. Ez jó, de a kérdező olyasmire kíváncsi, hogy pl. ha MHK916 rendszámú busz reggel 7:17-kor egy adott megállóban van (mondjuk Sashalom), akkor ugyanez a MHK916 rendszámú busz mikor lesz ellenirányban Sashalmon 16:44-körül.
2022. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
85%
Aha. És ennek mi köze a járműhöz? Ha ismered az embert, akkor a megállóban is megismered. Ha nem ismered, akkor a járművön sem ismered fel.
2022. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
81%
Tévedtem, de a válaszom írásakor még nem láttam a kérdező beírását 13:31-kor. Ha a kérdés magyarázatában olvastam volna, akkor ignoráltam volna a kérdést. Most már mindegy. Kellemes jogsértést.
2022. febr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

7#, nem.

Ezt ti láttátok bele.

Leszarom a rendszámot.

Leszarom a járművet.

Nekem csak a járat fontos.


A busz le van szarva, csak a járat számít, pl hetes busz. Engem nem érdekel más.



Megismerem az embert, igen.

De nem tudom melyik járműhöz kéne menjek. Csak időpontokat vagyok képes tudni.


Nekem nem kell jármű. A mwgálló érdekel. A jármű azért fontos, mert ez a köztes lépés.


Időpontból pl kiszűrök több ezer megállóból mondjuk harmincat. Akkor az harminc próbálkozás. Nem fogok felszállni a járműre, csak várok a megállóban.


Felismernénk egymást, de sajna más nincs a kezemben

2022. febr. 28. 13:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!