Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 5:25kor szolnokról induló...

5:25kor szolnokról induló Z50-es vonat tramtrain? Lehet rajta ingyen utazni?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 18. 05:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tramtrain csak Szeged és Hódmezővásárhely között közlekedik. Szolnokra véletlenül sem megy, se hajnalban, se máskor. Én nem javaslom, hogy a Z50esen jegy (vagy bérlet) nélkül utazz.
2022. ápr. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt írtam hogy szolnokról, nem ra.


Egyébként okes, jó tudni. Csak mert ki volt írva rajta kijelzőn, hogy probaido alatt ingyen lehet utazni tramtrainen. Hirtelen azt hittem, az is az :D


Köszi

2022. ápr. 18. 06:36
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Ahhoz, hogy SzolnokRÓL el tudjon indulni, ahhoz először SzolnokRA kell mennie. Ha nem megy SzolnokRA, akkor nem tud indulni SzolnokRÓL.
2022. ápr. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

#3:

Jól van, nyugodjál már le.

2022. ápr. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondoltad a Z50-esről, hogy az tramtrain?
2022. ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Csak mert ki volt írva rajta kijelzőn, hogy probaido alatt ingyen lehet utazni tramtrainen"


Az utastérben lévő monitorra gondolsz? Csak mert azon szoktak futni MÁV-os reklámanyagok is. Gondolom egy ilyennek voltál szemtanúja. Tramtrain csak Szeged és Hódmezővásárhely között közlekedik, és az valóban ingyenes még.

2022. ápr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 igen, monitoron ment hogy "A tarmtrain használata ingyenes próbafutás ideje alatt" vagy valami ilyesmi és hirtelen azt hittem, azért hozzák ezt fel, mert az is az.


#5 a #6-os válasza megválaszolja :D

2022. ápr. 19. 09:36
 8/8 anonim ***** válasza:
16%

#3 Nem kell ahhoz Szolnokra menni először a Tramtrainnak, ahhoz, hogy Szolnokról induljon. A szerelvényt le lehet gyártani helyben is 🤔


Ügyeletes fotelnyelvtanszakértő

2022. ápr. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!