Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miskolcon az autóbusz állomásr...

Miskolcon az autóbusz állomásról hogyan tudok eljutni a Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégiumhoz?

Figyelt kérdés
Holnap ide kellesz mennem kilencre emelt történelem érettségire. Körülbelül hét órára ér be a buszom az állomásra. Milyen busszal tudok a gimnáziumhoz jutni a legközelebb úgy, hogy minnél kevesebbet kelljen sétálnom?

#busz #érettségi #Miskolc #történelem #autóbusz állomás #Miskolci Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
2022. máj. 3. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Például a Centrum megallobol a 35-ös busszal Avas felé az Ifjúság útjáig.
2022. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Prímán megmutatja neked a google maps.


[link]


Reggel 7:10-re állítottam be, bő negyedóra alatt ott vagy,

párpercenként jár a 35-ös busz.

2022. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, Búza térre beér a busz, átsétálsz az aluljárón át a Centrumhoz, és az áruház oldalában felszállsz a 35-ösre. És az Ifjúság útja megállónál kell leszállnod.


De HA ESETLEG Mályi felől érkezel, akkor már a Vörösmarty út megállónál is felszállhatsz rá, ugyanabban a megállóban ahol a távolsági megáll.


Sok sikert az érettségihez!


OFF Amúgy én is emelteztem töriből pár éve - szintén Miskolc, de nekünk a Földesben volt :)

2022. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!