Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Intercityn van WI-FI?

Intercityn van WI-FI?

Figyelt kérdés
2022. máj. 17. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még van, de sok régi kocsiban régi 3G-s modem van, amint azt lekapcsolják a szolgáltatók júniusban, a wifi bár ott marad, de net nem lesz rajta.
2022. máj. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 3G-s router már nem nagyon van a kocsikban, le lettek cserélve…
2022. máj. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Elméletileg van, gyakorlatilag amelyiken én eddig utaztam, az út 10%-ában működött és akkor is lassú volt.
2022. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A flirtekben lettek lecserélve, ott megy is a net, ha nincsenek százan ráakadva. A régi IC kocsikban nem, vagy nem mindben, azokba egyszer berakták, azóta nem foglalkoztak vele. Akkor még 2-3 utas laptoppal használta, arra elég volt, de most már 20+ utas akaszkodik rá telefonnal, ezt már nem bírja. És hamarosan annyit se fog, ha lekapcsolják a 3G-t, az EDGE 1 mobil kiszolgálására is szűkös, hát még ha 20-an akadnak rá egyszerre.
2022. máj. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, sőt, a BKK Futár legtöbb eleme is 3G-s. Az automatákat nemrég cserélték 4G-re, gondolom az 1-es villamos állomásainak felújításakor a bemondó rendszer is valószínűleg 4G-s (bár kinézem belőlük, hogy spórolás okán 3G-sre csinálták, akkor még nem volt elterjedt a 4G), de a fedélzeti egységek, utcai kijelzők beszerelésekor még nem is létezett 4G, csak a Telekom székházban kísérleti fázisban volt egy cella, azok az eszközök tuti biztos 3G-sek és nem valószínű, hogy egy hónapon belül cserélni fogják őket.
2022. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

“ de a fedélzeti egységek, utcai kijelzők beszerelésekor még nem is létezett 4G,”


Ne viccelj már.

2014-es a Futár, de gondoljuk úgy hogy 2012-től telepítették.

2012-ben a T-nek már Budapest kb felében elérhető volt a 4G, nem csak a T székházban egy cella….

És tudhatták, hogy ezt nem 2-3 évre veszik meg, tudhatták, hogy 2014-re a projekt végére kb az ország le lesz fedve 4G-vel, nemhigy Budapest ahol a Futáros járművek mennek majd.


(2013-ban vettem az iphone 5C-t és már akkor sem volt jellemző, hogy sokat ne lett volna 4G Bpn, ennyi személyes tapasztalat)


Ez inkább spórolás volt ám, mitsem technikai akadàly!

2022. máj. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

“ A régi IC kocsikban nem, vagy nem mindben, azokba egyszer berakták, azóta nem foglalkoztak vele.”


A régi IC kocsikban pont ki van cserélve mindegyik, nemhogy nem foglalkoztak vele azóta 🤣🤣

Az utastájékoztató is arról megy, már csak ezért is cserélni kellett.


A 20-05-ösökben viszont szerintem mind 3G-s, vagy döglöttek.

2022. máj. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elvileg van, de a MÁV-nál a wifi is olyan, hogy egyszer megcsinálták, azóta nem foglalkoznak vele. Emiatt a kocsik nagy részében már nem működik.
2022. máj. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!