Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van ingyenes parkolási lehetős...

Van ingyenes parkolási lehetőség a 3 metró déli állomásaihoz? /KÖKI, Határ út, Pöttyös utca, Népliget/

Figyelt kérdés
2022. jún. 17. 07:15
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Van, de ezt nyilván nem csak te tudod, így időben kell érkezni vagy vállalni 5-10 perc sétát. És a “nem csak te tudod” alatt nem csak jó szándékú embereket kell érteni.
2022. jún. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1

Oké, nyilván van, de én nem tudok ilyenekről.

Gondoltam kapok valami konkrétumot, mert nem vagyok arra ismerős.

De így nekem nem éri meg órákat barangolni helyet keresni és utána sétálgatni az állomásig.

Jobban megéri kocsival bemenni és fizetni a belvárosi parkolási díjakat (fél órás intézni valókhoz).

.

"És a “nem csak te tudod” alatt nem csak jó szándékú embereket kell érteni."

Ezt meg nem is értem, hogy mit akarsz ezzel írni.

2022. jún. 17. 08:36
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt hittem, hogy 2022-ben már van normális P+R parkoló.

20 éve még volt a Határ úton egy nagy parkoló, de most semmi...

2022. jún. 17. 08:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van 2022-ben normális P+R parkoló. Kőbánya-Kispesten van. 350 forintért egész nap állhat ott az autód. Van fedett része is.
2022. jún. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de a kérdésben ingyenes lehetőséget kerestem.

NEM AKAROK fizetni olyanért, ami a közösség, a város érdeke, hogy kevésbé legyen zsúfolt és szennyezett a belváros.

Ha Bp és az állam nem támogatja a kisebb autóforgalmat, akkor én sem.

.

Ha valahova megyek, akkor kapásból 4 jegy+parkolási díj.

Fél óránál nem maradok tovább.

Anyagilag, időben és kényelmileg is jobban járok, ha bekocsikázok és ott fizetem a fél órás parkolódíjat.

2022. jún. 17. 11:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor hagyd az autót a P+R-től 100 méterre, a kispesti lakótelepen. Az ingyenes.

Vagy menj hétvégén.

2022. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, hát akkor fizess napi 350 helyett óránként 4-500 forintokat, ha már ilyen nagy elvárásaid vannak.


Tehát : meg tudsz állni ingyen, 5-10 percre az állomásoktól például a kispesti lakótelepen , Wekerlén, a kőbányai gyárak között vagy a Fék utcában . Mind remek ingyenes megoldás, csak egyrészt betelnek hamar, másrészt nagyobb eséllyel feltörhetik az autódat. Ezt takarja az, amit írtam fent.

2022. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7

na végre köszi, ilyeneket vártam.


hehe, évente néhány dolog van, amihez beljebbi kerületbe kell mennem fél órára.

ha kiszámolom a vonaljegy+parkolódíj és benzin+parkolódíj összegeit, jóval jobban járok, ha bemegyek kocsival, még a Margitszigetre is.

2022. jún. 17. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!