Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha van egy 36km-es vonatbérlet...

Ha van egy 36km-es vonatbérletem a munkahelyem és az ideiglenes lakcímem között, akkor azt a bérletet használhatom akkor is, amikor hétvégén hazautazok? És persze a fölötte lévő km-től kérném a jegyet. Ez így megoldható? Köszönöm előre is a választ!

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
meg
2010. szept. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem oldhato meg mivel a bérleten fel van tüntetve a két állomás neve (a munkahelyed és az ideiglenes lakhely között) tehát más irányba nem használhatod még akkor se ha a feltüntetett km tuli km-től kéred a jegyet hozzá! remélem érthetöen irtam le. am máv-os vtam és tudom 100%-ra
2010. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, érthető volt!:) Köszönöm szépen!
2010. szept. 20. 13:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Hazsnálhatod, ha ugyanazon az útvonalon van a hazautazásod helye.


Tehát ha:


A-ban dolgozol

B-ben laksz ideiglenesen

C-ben laksz állandóan


Akkor ugye naponta A-B között ingázol, és hétvégén C-ig mennél, Akkor A-B között érvényes a bérleted, és B-C közé az állomáson Menetdíj-kiegészítést kell kérned.


De ha netán D-ben laksz ami nem is az A-B-C irányban van akkor sajnos nem használható.


Remélem érthető :-)

2010. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszike!:)
2010. nov. 18. 13:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Am már megoldódott a helyzet....nem kaptam meg a munkát A-ban... :(
2010. nov. 18. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!