Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » STARTnál jegyvásárláskor a...

STARTnál jegyvásárláskor a rendszer ad budapesti vonaljegyet az állomások közötti közlekedésre? Bővebben kifejtem lent.

Figyelt kérdés

A vonatom a Délibe érkezne be, de a Keletiből indul a másik vonatom a végleges úticélhoz. A kettő közötti úthoz a rendszer azt írja:

M2-es metróval Keleti pályaudvar megállóig


Ebben az esetben a MÁV-jegyemmel utazhatok a metrón is, VAGY kapok egy plusz vonaljegyet, VAGY erről nekem kell gondoskodnom?


2022. júl. 13. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Bkv jegyet kell venned
2022. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A helyi közlekedésre NEM biztosítja az utazást az így vásárolt jegy.
2022. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ad.

Neked kell gondoskodnod.


1 vonaljegyre lesz szükséged. Van egy csomó BKK automata és ügyfélközpont is a Déliben.

2022. júl. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy kérdéssel lejjebb már kifejtettem, nincsen tarifaközösség, tehát a szolgáltatók nem számolnak el egymàs között alapesetben (néhány kivétellel, de ez a te utazásaidat nem érinti). Így neked kell külön gondoskodnod helyi közlekedés esetén a vonaljegyről.
2022. júl. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemesebb a Déli helyett Kelenföldön leszállnod, és onnan M4-es metróval menned a Keletihez. Ugyanúgy egy vonaljegy, de gyorsabb, és kiindulási ponttól függően lehet, hogy a vonatjegy olcsóbb. Nézd meg a keresőben egyben, és külön kelenföldi átszállással is.
2022. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!