Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan lehetne ezt elintézni...

Hogyan lehetne ezt elintézni valamelyik metró vonalon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyeség de engem akkor is érdekel.

Hogyan tudnék fent maradni a metrón azután, hogy beért az utolsó állomásra? Pl a négyes metró a keletibe.

Annyira érdekel, hogy mi van utána.

Nem úgy értem most ezt a kérdést, hogy valahogyan elbújok vagy ilyesmi, hanem hogy letárgyalni az őrökkel.

Meg lehet velük ezt beszélni?

Vagy van itt olyan, aki el tudja nekem ezt intézni? :"DD



2022. júl. 28. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Üzemi terület (kihúzóvágányok vagy a járműtelep) van a végállomások után. Többször próbáltam már. Letárgyalni nem lehet, de ha úgy teszel, mintha aludnál, vagy esetleg bűzölögsz is, nem mennek oda hozzád, ha az adott metró visszafordul. Ha kiáll a forgalomból, leszállítanak. De leírom az általam tapasztalt bejutási arányt minden olyan végállomáshoz, ahol van valami utána.


M1, Vörösmarty

Ritkán láttam őrt, be lehet jutni. Visszafordul a szerelvény.


M1, Mexikói

Néha átnézik, főleg, ha a jármű kiáll a forgalomból. Ez általában a járműtelepen történik, amikor fennmaradtam, legalábbis onnan kísértek ki.


M2, Déli

Egyszer tudtam bejutni, számtalan próba után. Hol a vezető küldött le, hol az őrök.


M3, Köki

Itt általában nem nézik át. A szerelvénnyel beállnak egy fém emelvény mellé, azon a vezető végigslattyog, és kisvártatva elindul visszafelé. Az ajtók zárva vannak, folyamatosan bemondják, hogy üzemi terület. Kivéve, ha nem, mert akkor arról szólnak, hogy kiáll a forgalomból a jármű, de akkor az állomáson és általában a telepen is átnézik.


M3, Újpest-kp

Itt is gyakran bejutottam.


M4-teljes vonal

Soha, de soha, de sohhha nem tudtam bejutni egyik végállomásnál sem.. mindig alaposan átnézték a szerelvényt.

2022. júl. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!!


Ohh, pedig pont a 4-es érdekel a legjobban :(

2022. júl. 28. 01:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es metrón "véletlenül" valaki fennhagyott egy akciókamerát, ennek a felvétele fent van (volt?) a Youtube-on. Tehát, ha csupán a látvány érdekel, akkor nem kell személyesen ott lenned, ugyanis valaki már felvételt készített róla.
2022. júl. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok.

#3-nak igaza van, van a bwten néhány videó.


M3 köki:

[link]

[link]


M3 teljes, openbve-ben:

[link]


M4 kelenföld, amire #3 gondolt:

[link]


Déli

[link]


Javarészt elég régi videók, de újabbat aligha találsz. :/

2022. júl. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ☺️
2022. júl. 28. 11:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 nem semmi ez az élménybeszámoló - azt hiszem, a metrós bakancslista kipipálva :D
2022. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#1+6 vagyok. Ma az M4-esen besurrantam!

A keletinél átnézték a metrót az őrök, leszálltam. Majd miután körülnéztek, a peron közepén háttal a metrónak álltak és pont besurrantam ajtózárás előtt! :D

Legyél valamelyik végén, mert ott kevésbé vagy a látókörükben, szállj le, majd surranj vissza ha átnézték!

2022. júl. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Újpesten próbáltam 3-szor. 1.-nél egy utas szólt, hogy végállomás, leszálltam, nehogy szóljon a biztonságiaknak. Másodiszorra pont rám nézett, nem vártam még míg átjön az én kocsimba az őr leszálltam, 3.-szorra összejött, a vezető észrevett a kihúzóban és mutatta kintről, hogy 2 (vagyis 2 perc múlva indul vissza) és továbbment. Mindegyik próbát valamelyik középső kocsiba próbáltam, ne kelljen a vezetőnek magyarázkodni. Kőbányán nem próbáltam, nehogy garázsba vigyen (Újpesten pár perc és visszaindul, nincs ott kocsiszín). Az 1-esen is csak a Vörösmarty-n próbáltam 2-szer, sikerült is mindkétszer (középső kocsi), Mexikói útnál szintén van kocsiszín, így nem próbáltam. 2-es egyterű, ezért ott nem próbálkoztam, a vezető nem tudom a szerelvényen keresztül megy-e végig (Örs vezér tere utasforgalomban ott fordul, így ott nem kell trükközni). A 4-esen úgy láttam nagyon nézik, ezért nem kísérleteztem csak egyszer, hátha nem foglalkozik tak velem, intett az őr és leszálltam.
2022. júl. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!