Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik az a legtovábbi állomás...

Melyik az a legtovábbi állomás, ami Budapestről elérhető személy/gyorsvonattal (átszállás nélkül)?

Figyelt kérdés
Tehát nem IC-vel.
2022. szept. 20. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyíregyházára megy azt tudom, szerintem esélyes.
2022. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nyugati-nyíregyháza (sebesvonat) 270km.
2022. szept. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy Zajta az, apró szépséghiba, hogy csak vásárnaponta érhető el átszállás nélkül, illetve a kormány a kovid elleni alibiintezkédesek jegyében lecsökkentette a járatszámot, így jelenleg csak Fehérgyarmatig utazhatunk, utána pótló - igaz, ez is csúcstartó lehet.
2022. szept. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Bukarest a Dacia nemzetközi gyorsvonattal.
2022. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#3: Budapest elérhető onnan, de oda nem lehet eljutni. Az 342 km, Záhonyból is van vasárnap vonat, az "csak" 336 km.

A fővárosból induló vonatok közül (a bukarestit nem számítva) valószínűleg Nyíregyháza a csúcstartó.

2022. szept. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Bucureşti Nord, a Dacia nemzetközi gyorsvonattal.
2022. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ha esetleg a most csütörtöki kedvezményes lehetőség ihlette volna a kérdést, akkor annak keretében ne akarj Bukarestig utazni, kedves kérdező, mert az belföldi forgalomra vonatkozik. Szóval akkor marad Nyíregyháza.
2022. szept. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

... legalábbis ha valamit "fel is akarsz fedezni", mert Záhony továbbra is messzebb van, de ott kb semmi látnivaló, akkor már tényleg Nyíregyháza a jobb választás :D

hasonló távolságban van még pár érdekesebb város: Zalaegerszeg (239 km), Szombathely (243 km), Pécs (237 km), Sátoraljaújhely (266 km), összehasonlításképp, Nyíregyháza 270 km

2022. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk most olvasom hogy helyjegy nélküli érdekel, akkor Pécs és Sátoraljaújhely kiesik, a másik kettőre ahogy nézem, nem kell helyjegy, hiába IC
2022. szept. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!