Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyha én gödöllőről budapest...

Hogyha én gödöllőről budapest örs vezér teréig vettem hévre BKKs vonaljegyet automatával nemmellesleg 350 forintért akkor a jegylyukasztó (dolgozó) miért vetetett velem még egy hév menetjegyet 185 forintért?

Figyelt kérdés
A 2 jegy máshogy néz ki persze de nem értem hogy most szar jegyet vettem vagy minden alkalommal 2 kell majd?

2022. okt. 26. 22:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
HÉV-en kell kiegészítő jegy, nincs mese. Volános buszjáraton simán végigmehetsz egy vonaljeggyel, pl itt felénk 55,84E, 89E,,94E, 294E. Nem sok logika van benne valóban, de a szabály attól az marad.
2022. okt. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
#10 Ennyi hülyeséget összehordani egy ilyen rövid válaszban... Ehhez tehetség kell...
2022. okt. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
10-es elég gáz, de igazság is van benne... én pl minden héten utazom Szolnokra, nyilván nem lesz elég egy vonaljegy, ami amúgy nem is érvényes a vonaton..
2022. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ha esetleg kedves 10esünk hozzám beszélt dávidka alatt legyenszives gondolja már át hogy ezt most muszáj volt e. Feltettem egy kérdést tanulom meg hogy a hév hogyan működik és még én vagyok lebszva hogy nem tudom. Ez ilyen "Háde ott a határ nyilván másik jegy kell" csak hogy én ezt krvára nem tudtam és ezért tettem fel eleve a kérdést
2022. nov. 8. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!