Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Így használható a diák BKV...

Így használható a diák BKV bérletem?

Figyelt kérdés
Ma járt le az ideiglenes diákigazolvány, amire a bérletet vásároltam. Viszont megvan már a diák igazolványom. Ha az ellenőrnek bemutatom a diák igazolványomat, és a lejárt ideiglenes diák igazolványt, esetleg a személyimet is, akkor megbüntet, vagy elfogadja a bérletem?

2022. nov. 5. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, hogy a gyökkettő ellenőrök mit fogadnak el, az elég messze van attól, hogy mit kéne valójában elfogadniuk.

Ha bele tud kötni, bele fog kötni.

2022. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezért nem vásárolok bérletet.
2022. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit írtál rá? Ha az oktatási azonosítót, akkor nincs gond, mert az ugyanaz marad.
2022. nov. 6. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ideiglenes diákigazolvány azonosítóját.
2022. nov. 6. 08:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, van lehetőség kicserélni a számot egy ügyfélközpontban. De ha mutatod az ellenőrnek az ideiglenest és az újat is, nem hinném, hogy beleköt.
2022. nov. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!