Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az M2-es metró állomásait...

Az M2-es metró állomásait miért ennyire minimál stílusban újították fel az M3-as metró állomásaival ellentétben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az M2-es metrót régebben újították, de akkor is olyan egyhangú az egész, semmi kreativitást nem vittek bele, az egész nagyon rideg.

2022. nov. 8. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nono, azért ez egy egészen friss dizájnnak hatott a felújítás előtti állapothoz képest.
2022. nov. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jogos kérdés. Persze, szép új tiszta hatást keltett a felújítás előtti állapothoz képest, de konkrétan dizájn, az nem sok volt benne. Nekem is az az érzésem, mintha a tervezőnek korábban kizárólag kórházi várókkal lett volna dolga.
2022. nov. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A 2000-es években az volt az elképzelés, hogy majd a 3-as vonalat is hasonlóan újítják fel, így létrehozva egy Budapest-dizájnt. Az embereknek az az igénye, hogy az állomások ne legyenek egyhangúak csak később, a 4-es metróval együtt jelentkezett.
2022. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nincs bajom az állomásokkal, eddig nem is nagyon fordítottam rá figyelmet, csak most, hogy a 3-as metró állomásait újítják.

Mondjuk a fehér burkolatot kicsit merésznek tartom, mert hamar meglátszik rajta a kosz. 😄

2022. nov. 9. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az M2 egységes arculatot kapott, bár mindenhol a felszínhez illő képek vannak.

#3 jól mondja, a különböző állomások igénye később jelent meg.

2022. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem őket. :(


Amúgy felújítás közben, a lakosság hangjaira reagálva finomítottak rajta, lásd Stadionok.

2022. nov. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!