Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van diákigazolványom, de nem...

Van diákigazolványom, de nem vagyok jogosult a kedvezményes bkk bérletre. Lehet belőle probléma, ha mégis azt veszem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Esti iskolába járok, ahol ugyan adnak diákigazolványt, de az utazási kedvezményre nem jogosít. Ugyanakkor oktatási azonosítóm még van. Eddig a diák bérletet vettem, de most elgondolkodtam, hogy ebből lehet-e később bajom, visszanyomozható-e.

2022. dec. 11. 03:53
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Utólag nem fogják lenyomozni, hogy milyen bérlettel utaztal...
2022. dec. 11. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
95%
Estis diákkal vehetsz diákbérletet a bkk-ra. Csak levelezővel nem lehet.
2022. dec. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Estire lehet diákbérletet venni, de amúgy utólag az se érdekes ha egyáltalán nem volt jegyed, bérleted, ha a helyszínen nem kapnak el akkor megúsztad.
2022. dec. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg hivatalosan levelezőnek számít az az esti iskola, ezért nem vagy jogosult helyi kedvezményes bérletre. Akkor lehet belőle baj, ha egy ellenőr elkéri és megnézi. Mostanában jobban nézik a diákokat, mert decembertől már csak az idei évre érvényesített diákigazolványok érvényesek.
2022. dec. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!