Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az, hogy a két utolsó M2...

Az, hogy a két utolsó M2 metróállomás pl. Lehel tér, nem nyílik meg májusig az utasoknak, attól még járni fog a metró, át fog haladni és azon a szakaszon nem pótlóbuszok lesznek?

Figyelt kérdés

#átadás #2023. május
2022. dec. 22. 12:34
 1/6 A kérdező kommentje:
M3 metróvonalat akartam írni, nem M2-t
2022. dec. 22. 12:35
 2/6 anonim válasza:
100%
Igen, a metró járni fog végig, csak nem áll meg azon a két említett állomáson.
2022. dec. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hoppá most vettem észre, hogy véletlenül rossz kategóriában írtam ki a kérdést tömegközlekedés helyett politika kategóriában
2022. dec. 22. 14:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a vonatok áthaladnak majd az állomásokon és állomáspótló busz lesz a Népligettől illetve valószínűleg a Nyugatitól.
2022. dec. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így lesz, valószínűleg a Nagyvárad téren marad az a rend ami most is van, viszont a Lehel térnél nem tudom milyen módon fog megfordulni a busz és honnan, logikusan a Nyugati felől mert az forgalmasabb és ott van buszvégállomás.
2022. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én arra tippelnék, hogy meghagyják az M3A-t, hiszen az M30 is menne a klinikákig, csak nem tud megfordulni.
2022. dec. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!