Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Holnap reggel el kell jutnom...

Holnap reggel el kell jutnom a Tüzér utcába (Miskolc) 8:30-ra. Már megnyitották az Üteg utcát?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert ott áll meg a legközelebb a busz (1. 1A) a menetrend szerint, de nem tudom, hogy újra megállnak-e a buszok ott (le volt zárva).

Hogyan juthatok el a Tüzér utcába?


Megnézném utvonalterv.hu-n is, de az a sz*r nem akarja behozni se a leírást, se a térképet.


Válaszokat előre is köszi!


2010. okt. 6. 17:56
 1/4 anonim válasza:
100%
Megállnak a buszok az Üteg úton, a villamospótló is ott áll meg, a Selyemréten nem állnak meg, csak a város felé menők. De a Tüzér út a Tiszairól is kb ugyanannyira van.
2010. okt. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát már szabad az Üteg utcai megálló. Vologda városrésznél kell felszállnom. A Tüzér utcába hogy jutok el, merre kell mennem a megállótól?
2010. okt. 6. 20:08
 3/4 anonim válasza:
Az a megálló szabad is volt, maga az Üteg út van lezárva, de az csak a 21, 21A-st érinti. Tehát, ha leszálltál átmész az úton a bal oldalra, és elindulsz a Tiszai felé, a villamos sínekig. Kb. 150 méter a Tüzér út, a bal oldalon lesz. Ahol bekanyarodik a villamossín a telephely felé(hajléktalanszállónál), az után a következő utca balra. Egy régebbi autószalon van a sarkon(most nem tudom mi), a nagy ablakról könnyű megismerni, ott kell bemenni balra, nem lehet eltéveszteni.
2010. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, gond nélkül odataláltam a megadott címre!
2010. okt. 7. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!