Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért történik valami állandóa...

Miért történik valami állandóan az 1-es villamoson?

Figyelt kérdés
Nem működik a villamos, de sehol egy pótlóbusz vagy legalább tájékoztatás, hogy mondjuk a következő 2 órában nem működik. Valaki állandóan rosszul van, a villamos nem jár, de a villamosvezető nem elsősegélyt nyújt, hanem valahol nézelődik, miközben a részeg ember bent haldoklik a padlón a villamosban.
2023. márc. 20. 09:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem nyúlhat hozzá és nem mehet sehova a villamossal amíg nem érnek ki a mentők. Pótlóbusz meg azért nincs, mert ez jó esetben 10 perc alatt megtörténik és mehet tovább, annyi idő alatt nem ér oda a busz, ezért nem is állítják be. Arról meg nem tehetnek, hogy nem érnek oda a mentők.
2023. márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 : Egy átlag személyautó vezetőjének is elsősegélyt kell nyújtania baleset esetén. Tehát ezek szerint a tömegközlekedésben dolgozóknak nem kell?
2023. márc. 20. 12:18
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen kell, nem teheti le a villamosról és mehet tovább mintha mi sem történt volna, míg a mentők át nem veszik.
2023. márc. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#3 : Nem a továbbmenés a kérdés. Ott áll a villamos, az ember fetreng a padlón egyedül. Hol az elsősegélynyújtás? A villamosvezető elmegy mézet pergetni ilyenkor?
2023. márc. 20. 12:26
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Fetreng a padlón = lélegzik és ver a szíve, csak matt részeg, és/vagy be van lőve. Mégis mit csináljon vele a villamosvezető?
2023. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Na várj, ha valakinek az életfunkciói működnek, akkor a szakszerű segítség érkezéséig az egyetlen dolgod figyelni az állapotát és védeni azt a romlástól , amennyire lehet. Én is segítettem epilepsziásnak úgy, hogy nem hagytam a sínekre esni, de ennél többet - mivel lélegzett és nem volt sérülése - nem tehettem, csak vártam utána mellette a mentőt.
2023. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A villamosvezető nem mentős, így nagyon nem tud mit csinálni. Amúgy az utasok is ugyan olyan felelősség terheli ha nem segít mint ha a villamosvezető nem csinála semmit de azt kétlem. Amilyen az emberek egészségügyi és a mentális állapota ezek sajnos csak gyakoriabbak leszenek.
2023. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
Vicces, hogy amiatt vergődsz, mert a villamosvezető nem megy elsősegélyt nyújtani, de te ugyanúgy kötelezett vagy az elsősegélynyújtásra, mint ő! Állampolgári kötelezettség, úgyhogy irkálás helyett legközelebb menj oda és lélegeztesd szájból-szájba a “haldokló” embert! :)
2023. márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8 : Nem tudom, hogy mit böfögtél fel, de a villamosvezető a BKK-nál dolgozik, ezért azonosítható is. Talán legközelebb intézek neki munkanélküli segélyt, ha már dolgozni nem szeret! ;)
2023. márc. 24. 10:06
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Jól van, látjuk, önkritikád nem nagyon van, ezért nem is voltál képes értelmezni a #8-as választ, de azért szeretsz másokba aljasan belerúgni, úgy hogy csakúgy megpróbálsz földönfutóvá tenni valakit. Ezzel csak magadat minősíted, hogy mekkora egy büdös nagy tirpák vagy. Vigyázz az ilyen kis sunyiskodásaiddal, mert az élet vissza fog ütni neked. De nagyon.
2023. márc. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!