Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Éjszaka vajon hova tud menni...

Éjszaka vajon hova tud menni egyfolytában a személyautó az országúton? Netán annyi dolguk van?

Figyelt kérdés
2023. márc. 20. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, annyi dolguk van.
2023. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Revolúcióbiológus ***** válasza:
100%

Mármint egy konkrét személyautó vagy úgy általánosságban? Van olyan országút amin éjjel órákig nem megy el semmi, másütt meg van forgalom.

-Sokan dolgoznak éjszakai műszakban, ügyeletben

-A biztonsági őr, halőr és mezőőr és más rendvédelmi szervek is mozoghatnak éjszaka

-Üzleti úton is lehet valaki

-Ha a tömegközlekedés már megszűnt egy szakaszon akkor is autóval fog menni akinek dolga van

-A hosszú távon ingázók, kirándulók és családlátogatók is mozoghatnak ilyenkor

-De az is lehet, hogy valaki simán csak buliba vagy kurvázni megy

2023. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nincs már kijárási korlátozás, szóval senkinek semmi köze hozzá, hogy ki hová megy.
2023. márc. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
És te mit keresel kint?
2023. márc. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem a kérdést. Tudom, hogy vasárnap a pihenőnap, az ember templomba jár esetleg, de az ebéd az fix, a délután meg az olvasásé, gondolkodásé, én mégis vasárnap délután indulok mindig vissza családtól Budapestre, mert egyrészt másnap meló van, másrészt hétfő reggel tele van a 4-es kamionnal. Amikor külföldre megyünk nyaralni, direkt úgy indulunk, hogy megfelelő szakaszon éjszaka legyünk a tranzitforgalom miatt.
2023. márc. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Általánosságban kérdezem tudom hülye kérdés egyébként elnézést kérek ha zavar valakit.
2023. márc. 21. 06:11
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Itthon vagyok nem kint csak érdekelt a dolog
2023. márc. 21. 06:13
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Jézusom.
2023. márc. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert éppen akkor van dolguk, vagy hajnalban kezdenek a munkahelyükön vagy csak nem tudnak aludni és kocsikázhatnékjuk van... Kismillió oka lehet, miért megy valaki éjszaka autóval.
2023. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki megy a dolgára ki ekkor ki akkor szabad ország szabadon lehet jönni menni közlekedni :)
2023. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!