Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonatra ha veszek egy oda-viss...

Vonatra ha veszek egy oda-vissza jegyet x helyről y-ig,akkor ez így ennyi? Vagy kell igazolni valamivel még ezen kívül?

Figyelt kérdés

2023. márc. 29. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretnél igazolni?

Honnan mész hová? Milyen vonattal/ vonatokkal utazol?

2023. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
S71-es vonattal mennék nyugatiig majd onnan vissza Vácig. Hát nem tudom,hogy ilyenkor kell e a jegyen kívül odaadni a kalauznak személyit vagy valami BKK-s jegyet akármit,régen utaztam vonattal és ezért nem tudom
2023. márc. 29. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmi mast, eleg a jegyet odaadni. De ilyen rovid viszonylatra nem adnak returjegyet, hanem ket jegset adnak: egyet oda, egyet vissza. Mind a ketto csak 4 oran at ervenyes, de persze az ervenyesseg kezdetet te valasztod meg. Peldaul kerhetsz egy oda jegyet reggel 9-tol es egy vissza jegyet delutan 5-tol.


Ha Pestre mesz Vacrol, akkor a 70-es vonalon hamarabb odaersz. Ha mindenkepp a 71-esen akarsz menni, akkor a jegyvasarlasnal jelezd, ha a penztarban csak annyit mondasz, hogy “Pestre kerek egy jegyet” akkor a 70-es vonalra fognak adni, mert az a rovidebb.

2023. márc. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Oda-visszát - retúrt - nem tudsz venni erre az utazásra, mert az csak 100 km felett lehetséges.

Két jegy kell egy Vác - Nyugati, meg egy Nyugati vác.

Ha nem teljes árú jegyet veszel hanem van valamilyen kedvezményed annak az igazolása kell - diák igazolyán például.

2023. márc. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!