Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan tudok eljutni a Keleti...

Hogyan tudok eljutni a Keleti pályaudvartól a Nap hotelig a legegyszerűbben tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy 80-as busz talán, utána meg 195, de esetleg valaki fel tudná vázolni pontosabban? Illetve vannak más lehetőségek is, pl metró meg ezek? Én nagyon vidéki vagyok, és Pesten is kb. csak 2x voltam egész életemben, szóval eléggé elveszettnek érzem magam, szeretnék egy kicsit tisztábban látni, a Google meg nem úgy magyarázza el a dolgokat, mint egy ember. :D


Köszönöm szépen, ha segítesz!



2023. ápr. 27. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Vaspálya utca az úticél, akkor valóban az a legegyszerűbb, hogy a Keletinél felszállsz a 80-as trolira, melyről a Puskás Ferenc stadion M-nál leszállva ugyanabban a megállóban tudsz felszállni a 95 / 195 járatokra. Ez után kb. 10 percet kell utazni, majd leszállni a Kápolna utca megállóhelyen, ahonnan rövid (5-10 perc) séta a Nap Hotel.
2023. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
UI: van metró, de csak egy megállót tudnál vele menni, mert a Puskás Ferenc stadionnál ugyanúgy át kell szállni a 95 / 195 járatokra. Előtte azonban át kell jutnod Budapest egyik legforgalmasabb kereszteződésén átlós irányban (oké, van lámpa, de nem a legkellemesebb), így a Google Maps által javasolt útvonal sokkal kézenfekvőbb, a budapesti tömegközlekedést napi szinten használóként sem valószínű, hogy metróval mennék ebben az esetben.
2023. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! ☺️
2023. ápr. 27. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mikor utazol. Most szombaton délután semmiképp ne tervezz a 80-as trolival, mert nem fog a Keleti pályaudvar és a Puskás Ferenc között közlekedni a pápalátogatás miatt.


Én tehát azt javaslom, hogy az M2 metróval utazz az Örs vezer tere felé a Puskás Ferenc Stadionig, az állomást a metrószerelvényed eleje felé eső kijáraton hagyd el, a felszínre érve pedig a jelzőlámpás csomópontban keresztezd mindkét főutat ( Kerepesi út ill Hungária körút), hogy a megfelelő buszmegállóba érkezz. Onnan a 95, 195 buszokkal Felsőcsatári köz ill Rákoskeresztúr felé utazva a Kápolna utcáig kell menned.


Ha olyan vonattal érkezel a Keletibe, ami Kőbánya felsőn megáll, akkor ott célszerű leszállni és onnan 20 perc séta a Nap hotel. (De mehetsz a Kőrösi Csoma Sándor úton az Ónodi utcánál megálló 3 62 62A 162 262 járatokkal is Gubacsi út, Blaha Lujza tér ill Kőbánya also felé Kőbánya also vasútállomás megállóig.)

2023. ápr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!