Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik a legdurvább vasútvonal...

Melyik a legdurvább vasútvonal Magyarországon?

Figyelt kérdés
Egyesek szerint a 94-es, Miskolc-Tornanádaska, bár lehet hogy csak vasárnap miatt, és szerencsém volt,de nem nagyon találkoztam problémás helyzetekkel. Van ilyen vasútvonal még, aminek rossz híre van? Tapasztalatokat is szívesen meghallgatok.

#utazás #MÁV #veszély #vasútvonal #adrenalinnövelés
2023. máj. 3. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem bármelyik lehet. Igazából én még az 1-esen is fogtam már ki borzalmas utast pedig az nem egy borsod.
2023. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Mátészalka - Debrecen
2023. máj. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Így van. Debrecen-Mátészalka, meg a Mátészalka-Záhony.
2023. máj. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem egészen vasút, de én a H8-on utazok, valami hihetetlenül ótvar egy vonal.


(Budapest, Örs Vezér tere — Gödöllő)

2023. máj. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Mi az hogy legdurvább? Ki térhettél volna arra hogy milyen gyors a vonal,milyen kocsik mennek, vonatok stb...
2023. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a "veszélyességére" gondolok, illetve amilyen vasútvonalak a rosszabb környékeken haladnak.
2023. máj. 4. 13:05
 7/12 anonim válasza:
100%

#4-es!

Kerepes környékén tényleg előfordul, szatírkodás vagy verés, úgyhogy a Gödöllői HÉV tényleg nem jó.

2023. máj. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
#7, hát igen, a polgink megfelelő összeget kapott a zsebébe, hogy ideengedje a Hős utcából néhány éve kitelepített népeket… Zsófialiget, Kerepes tényleg elég gáz. Nyáron a (szerintem a tankötelességüket amúgy sem teljesítő) kis purdék’ rendszerint a HÉV-en élik az életüket…
2023. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
81%

#8

Ő?

[link]

2023. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
#9 így van, ez a proli. Annyi szerencsénk van vele, hogy legalább ezen népségek ellen kiáll, ha már idehozta a nyakunkra az egészet.
2023. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!