Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Csepelre kell utaznom es...

Csepelre kell utaznom es nagyon felek help?

Figyelt kérdés
Lehet rossz kategóriába írtam de Csepelre kell mennem kb 1 óra az út es azt hallottam hogy nem túlzottan jó környék de vizsgalatra kell mennem hévvel segítsetek hogy éljem túl?

2023. máj. 25. 07:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden Budapesti aki nem csepeli szeret azzal viccelődni, hogy az milyen rossz környék, de én párom miatt heti többször jártam oda és soha nem történt ott velem semmi, szóval ez inkább ilyen poén mintsem a valóság. Legalábbis az én tapasztalataim szerint.
2023. máj. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Csak mivel lány vagyok így még jobban félek😬
2023. máj. 25. 08:10
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Csepeli vagyok, itt születtem, és itt élek, több mint fél évszázada. Amit te hallottál, annak a fele sem igaz. Ha rákeresel arra, hogy melyik kerületben magas a bűnözési ráta: nem vagyunk benne még az első tízben sem. Szóval, ha legendákban hiszel, az a te problémád, de itt nem fog érni olyan atrocitás, amitől tartasz.
2023. máj. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ment a zöld kéz itt legfőképpen arrol van szó hogy héveznem kell amire mindig azt mondják hogy ott vannak a fura alakok
2023. máj. 25. 08:23
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Fura alakok mindenhol vannak. Nekünk meg ez az egyetlen tömegközlekedés, ami közvetlen összeköt a belső kerületekkel. Én "köldökzsinórnak" is szoktam nevezni a HÉV-et. Ha nincs autód, ez a legjobb megoldás. Amúgy szoktak biztonságiak lenni a HÉV-en. Elmeroggyantak mindenhol előfordulhatnak kerülettől függetlenül.
2023. máj. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Hát mindegy írok ha túléltem
2023. máj. 25. 08:37
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Rendicsek. :) Drukkolok neked, de szerintem, nem lesz semmi probléma.

(Ja, egyébként eddig nem írtam, de én is nő vagyok.)

#3 és #5-ös válaszoló

2023. máj. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom hát en nőnek nem mondanam magam
2023. máj. 25. 08:49
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, 58 évesen fura lenne azt írni, hogy lány, szóval akkor azonos nembe tartozunk. Így jó? :)
2023. máj. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Tökéletes😂
2023. máj. 25. 08:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!