Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi célt szolgál egyes autóbusz...

Mi célt szolgál egyes autóbuszok utasüléseinek háttámlái közepén egy határozott holtjátékkal nyomogatható, de funkciótlan amorf négyszög alakú gombocska?

Figyelt kérdés
Volánnál láttam ilyen busztípust. Benyomogattuk, semmi. Nagyon kéne a válasz, legkésőbb kedd reggelig, mert elfelejtettem korábban kiírni! Dizájnos, szépen illeszkedik a háttámla ízlésvilágához. Kép sajnos nincs, mert nem kapcsolhattuk be a mobiltelefont.

2023. jún. 3. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Az az IQ teszt gomb. 35 fölött működik csak.
2023. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
De mi az a cica a kulcsszavaknál? Vele utaztatok?
2023. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
???
2023. jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem? Cica? Gombocska? Mi a fenét csináltatok ott a buszon?
2023. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Mi lesz kedden?

Elárverezed a buszodat?

DE: Miért a Szórakoztató készülékekben van ez a kérdés???

2023. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

#5


Na miért? - Ezzel szórakozott egész úton...

2023. jún. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Akasztó. Szatyrot rá lehet akasztani.
2023. jún. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Közben máshonnan megérkezett a megfejtés, sajnos egyikőtök sem találta el! Mobiltelefon ellennyomó gomb, vagyis a kapaszkodó vízszintes nyílásába helyezett okostelefont hátulról stabilizálja annak érdekében, hogy ne csússzon ki, így lehet az előtted lévő ülés támláján pl. filmet nézni. Szerintem érdemes propagálni, mert sokan nem tudják, csak össze-visszautazgatnak buszokon. A cicát és a szerelmet azért tettem be, hogy jó sok okos kis buksi próbálja megfejteni minél hamarább, de nem jött össze. :) Nem baj, legközelebb! :)
2023. jún. 3. 18:37
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Szatyorhoz, táskához való akasztó. Már akkor is ott voltak, amikor csak vezetékes telefon létezett.
2023. jún. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ellennyomás tudod hol van? A fejedben kisfijam! :D
2023. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!