Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Békéscsabáról a Budapest...

Békéscsabáról a Budapest nemzetközi repülőtérre utazás tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem a következő, hogy hogyan lehet eljutni Békéscsabáról tömegközlekedéssel, a leggyorsabban és legkevesebb átszállással a Liszt Ferenc Repülőtérre?

Vegyétek figyelembe, hogy egy Budapesten egyáltalán! nem jártas ember a kérdező, ezért mindent próbáljatok a legpontosabban leírni és ha lehetséges tippeket is írhattok, vagy mindent ami hasznos lehet.



2023. jún. 3. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Vonattal eljuthatsz a Keleti pályaudvarra.

Ott lemész a föld alá.

A 4-es metróval elmész a Kálvin térig.

Onnan indul a 100E jelű busz a repülőtérre

[link]

2023. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges a Keletibe utazni , Szolnokon átszállva Ferihegy megállóhelyig utazhatsz, ahonnan rövid utazás a reptér a 200E busszal.
2023. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Vegyél egy Békéscsaba - Ferihegy menetjegyet és mellé egy Repülőtéri buszjegyet.

Szolnokon kell először átszállnod, majd Ferihegyen a 200E jelzésű BKK buszra.

2023. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ja, menjen be a majdnembelvárosba, csak hogy ugyanabban az irányban visszamehessen az agglomerációba egy különtarifás busszal. :D Jézusom.
2023. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy #2 írta, Szolnoki vonatról (talán IC) átszállsz egy sebes (most már interrégió) vonatra, Ferihegyen leszállsz, és #3 félreírta, nem reptéri jegy, sima BKK vonaljeggyel felszállsz a 200E-re, ami kivisz a terminálig. Ha útközben megéhezel-megszomjazol, akkor esetleg elmész a vonattal Kőbánya-Kispestig, ahol feltankolsz, és onnan fog indulni a 200E busz.
2023. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5: nem írtam félre.

[link]


Ez csak 300 Ft és bármelyik MÁV pénztárban megvásárolható.

Persze a vonaljegy is jó, de tudtommal Ferihegyen nincs jegyautomata. Csak a sofőrtől vehetsz jó drágán.

2023. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 Wow, köszi, én erről még nem is hallottam (nekem vagy bérletem, vagy 10-es gyűjtőm van mindig). Mentségemre legyen mondva, még mielőtt megírtam a kérdést, felpontoztalak.
2023. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*megírtam a választ.
2023. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vecsésről egy laza séta.
2023. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!