Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonaton tudok utazni babakocsi...

Vonaton tudok utazni babakocsival?

Figyelt kérdés
Sopronból Miskolcra kéne utaznom ballagásra. Eredetileg autóval mentünk volna de a férjem munka miatt nem tud jönni. Viszont van egy 2 hónapos kisbabám akit muszáj vagyok magammal vinni. Soprontól Pestig 2. osztályon Pesttől Miskolcig 1.osztályon utaznánk. Érdekelne,hogy elfér-e mellettem a babakocsi vagy a közelben le tudom-e tenni valahova ahol látom is.

2023. jún. 9. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor indul Sopronból az ic? Mekkorára lehet összecsukni a babakocsit?
2023. jún. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
97x60x34 a mérete és 11:40 körüli vonatot néztem ki
2023. jún. 9. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
11:40kor Sopronból nem indul ic, esetleg nem személyvonatot néztél? Az a baj, hogy főleg fülkés ickocsik járnak Sopronból, amikben elég szűk a hely, 8:21kor és 14:21kor induló termes, abban azért több a hely, de még szerintem ott is kétséges, hogy elfér-e.
2023. jún. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A kis 2 hónapos nem hiszem, hogy igazán díjazni fog egy sokórás utazást, mindenesetre a soproni fülkés IC vonatokban legfeljebb kicsire összecsukható babakocsi fér el értelmesen. Ezzel szemben a Sopron - Győr személyvonatokon bőven van tér a mosdó környékén a többcélú térben és maga a vonat is alacsonypadlós.


Ugyanígy Győrtől Budapestig a személyvonat és a Railjet az, amin garantáltan van kenyelmes hely babakocsinak, bár utóbbi nem alacsonypadlós, előbbi meg nem a Keletibe megy, így metrozni kell. (Kelenföld - Keketi között az M4 metró akadálymentes.)


A miskolci IC vonatokban , különösen az 1. osztályú kocsikban jó eséllyel találsz helyet a babakocsinak is.

2023. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!