Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van még olyan légitársaság,...

Van még olyan légitársaság, aki jelenleg is forgalomban tart Boeing 707 típusú repülőgépet/gépeket?

Figyelt kérdés
Ez a kedvenc géptípusom,de sajnos már elég régi konstrukció.A vállalatok többsége már leselejtezte,vagy kiállította őket.Érdeklődnék,hogy van e olyan cég aki még forgalomban tartja ezeket az erőgépeket.Esetleg akad e közöttetek olyasvalaki,akinek volt szerencséje ezen típussal repülni?Tapasztalat?Köszi
2010. nov. 17. 15:00
 1/6 anonim válasza:
Hainan Airlines-szal utaztam kb 3 éve Kínán belül. :)
2010. nov. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az Európán kívüli kevésbé fejlett országok belföldi vagy egymás közti forgalmában nagyobb esély van régi gépeket kifogni!
2010. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

- Saha Air, a kép készült Iran, October 5, 2010 [link]

- a Lufthansa retrógépe, amivel a Lufthansa és a Boeing közötti együttműködés tiszteletére újjítottak fel: [link]

- és nem szabad elfeledkezni John Travolta színészről sem, akinek saját 707-ese van!!! (Qantas Airlines színekre festve) [link] irigylem is érte, mondjuk nekem 767-es kellene! :)

2011. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én vagyok újra: És John Travolta maga vezeti a gépét! ;)
2011. márc. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Mondjuk azt nem fogom megérteni soha,hogy minek neki egy 707-es.Na mindegy:)
2011. márc. 19. 10:01
 6/6 anonim válasza:
John travoltának minek egy 707 es teljesen fölösleges. de ha már mindenképpen nagyobb gépet szeretne venni akkor én inkább egy 737-800 ast vennék. Malév festésben :)
2012. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!