Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pestiek! Hogyan jutok el...

Pestiek! Hogyan jutok el leggyorsabban tömegközlekedéssel a Nyugatitól, Andrássy út 21 szám alá?

Figyelt kérdés

Időpontra kell menni, és nem szeretnék kóvályogni!:S Útvonalterven már néztem, de jobb lenne, ha egy helyi segítene, az biztosabb!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. dec. 3. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugatinál felszállsz a kék metróra, mész 1 megállót és begyalogolsz. Vagy felszállsz a 4-6 villamosra és elmész oktogonig és onnan sétálsz be. Vagy elmész a kék metróval deákig, ott felszállsz a földalattira (sárga, M1 jelzésű) és elmész az operáig és onnan gyalogolsz be.
2010. dec. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Igaza van tökéletesen az előttem szólónak, mind a három megoldás tökéletes és kb. időben is ugyanannyi. Szerintem most az is fontos, hogy egyszerű legyen, és ez a 4-6 villamossal lesz. Nyugatinál felszállsz, mész 3 megállót, Oktogonnál leszálsz. Andrássy út keresztezi a kőrutat, Andrássyn elindulsz a Duna felé, és elgyalogolsz a 21-es számig. Nyugatitól odáig cca 20 perc. Sok sikert! 40/n
2010. dec. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
inkább az oktogonon keresztül menj, mert a metróra muszáj vagy jegyet venni. (320 Ft, oda-vissza az már egy gyros)
2010. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták előtte, annyi helyesbítéssel, hogy a 4-6-ossal csak 1 megálló az Oktogon a Nyugatitól, nem 3.
2010. dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

tehát akkor most a nyugatitól csak 1 megálló az oktogon villamossal, vagy 3? onnan meg már gyalog

igen az a fontos, hogy egyszerű legyen, mert húgom nyelvvizsgázik, én kísérem el, és nem késhetünk:S:S

2010. dec. 3. 15:17
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A Nyugatitól 1 (EGY!) megálló az Oktogon!!!

Onnantól meg menj gyalog az Operaházzal szemközti oldalon, kb. az Operaházzal SZEMBEN van a 21. szám! (Pár házzal lejjebb.)

2010. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Kicsit előbb induljatok el, mert a körúton időnként gond van a villamosokkal... (Inkább előbb érjetek oda, mint később.)
2010. dec. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, aranyosak vagytok!:)

Persze úgy terveztem, hogy azzal a vonattal mennénk, ami 7:30körül van bent a Nyugatiban. 8:30ra kell menni. Inkább mi várjunk egy csomót, mert ránk nem fognak várni az biztos!:)

2010. dec. 3. 15:31
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy óra alatt bőven ott vagytok, gyalog is. A villamosok meg ebben az időszakban percenként jönnek, nincs velük semmi probléma (leszámítva, hogy alig lehet felférni rájuk).
2010. dec. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

akkor jó:)

inkább legyen időnk bőven, mint, hogy rohanjunk:S

2010. dec. 3. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!