Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » MI történhet ha a BKV-sok...

MI történhet ha a BKV-sok megbüntetnek és én nem fizetem be a csekket? Mi a legrosszabb dolog ami történhet?

Figyelt kérdés
Ma megbüntettek engem a BKV-sok a metrónál mert még nem kaptam diákot a suliban és csak iskolalátogatásim volt azt mondták hogy az nem jó már nem lehet használni és adtak egy 12000ft-os csekket azt mondták hogy ezt ne fizessem be hanem csináltassak egy diákhelyettesítőt és 8 napon belül mutassam be a Akácfa utca 22-ben a diákot és a 2000ft- még ki kell majd ott fizetnem de ha nem fizetem ki akkor meg majd 12000ft kell ki fizetnem és ha as sem fizetem ki akkor mi lesz? csak azért kérdem mert én a sulimban igényeltem diákot de hiába szólok az igazgatóságon mindig csak annyi hogy majd meg fog jönni már szeptember elseje óta várom mi lesz ha nem lesz kész nyolc napon belül adiák és nem fizetem be a csekket akkor mit tudnak csinálni?
2010. dec. 15. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fizeted be akkor szépen lassan nőni fog a befizetendő összeg.

Egy idő után kiadják egy adósságbehajtó cégnek, aki megpróbálja rajtad behajtani az összeget.

Ha nem tudja akkor perre viszi, és a mostani 12000-s bűntetésedbőla addigra perköltséggel mindennel együtt lesz 400 ezer forint.

Ha addigra lesz fizetésed akkor a bíróság kötelezi a munkahelyed, hogy a béredből vonja le a tartozásod.

Ha nincs akkor szépen elárverezik a fejed felől a lakást. Ha nincs ingósságod és 18 alatt vagy anyukádék felelősek, és az ő fejük felől árverezik el a lakást.

Ez nem vicc, tényleg így van.

Igyekezz holnap csináltass ideiglenes diákot, mutasd be, és fizesd be a 2000-t az a legolcsóbb megoldás hidd el.

2010. dec. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké befizetem köszi a tanácsott
2010. dec. 15. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nem fogadhatják el az iskolalátogatásit.

Erre találták ki az ideiglenes diákot. Azt rögtön kézbe kapod, úgyhogy azt csináltass.

2010. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ja arra nem kell várni egy ből a suliban meg kapom?
2010. dec. 15. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
De szeretem ezt a B.K.V.-ét.Sok mocskos aljas céget láttam már de ilyet még nem. Pedig jobban tennének,ha befognának...nem a diákokat büntetnének.Szerintetek akik most vannak azok nem nyúlnak?dehogynem....
2010. dec. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ideiglenest azonnal megkapod a suliban. Vigyél hozzá egy igazolványképet és kb 600 forintot.
2010. dec. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!