Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megbüntethet? BkV ellenőr...

Megbüntethet? BkV ellenőr szerint visszaéltem az utazási igazolványommal és azért bevonják tőlem.

Figyelt kérdés
Utaztam haverommal a buszon jött az ellenőr megmutattam neki az utazásim és mondtam mivel haveromnál nem volt semmi hogy velem van erre elkérte a bérletem én hülye odaddtam x) felírt mindent és közölte a bérlettel való visszaélés miatt bevonják tőlem ír vmi szar róla és kész.Hiába mondtuk akkor birságolja meg haveromat de ez nem érdekelte.Ez jogos megteheti ezt lehet belőle bajom?(Az utazásit ingyen kapom mert faterom BKV-s)Választ előre is köszi.
2011. ápr. 29. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Ekkora gyökeret (mármint az ellenőr)

Nem, ezért nem büntethet meg, mert semmi olyasmit nem tettél, amiért neked kéne haverod helyett elvinni a büntit.

Az a tény, hogy azt mondtad, hogy haverod veled van attól még haverodat kellett volna felelősségre vonni.

És akkor csodálkoznak, ha kapnak egy gyomrost...

2011. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kicsit túlbuzgó lehetett az ellenőr.Neked semmi bajod ebből nem lehet.Érvényes bérlettel utaztál,ki@alhatja....A haverodat viszont jogában állt volna megbüntetni,mindenesetre szólj a szüleidnek erről.
2011. ápr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ azért aki hozzászeretne szólni az nyugodtan tegye meg am a hozzászólók között van aki jártas ebben PL ügyvéd xD na jó nem akkor inkább BkV-s vagy valamI?:Dnagyon azon voltunk hogy meg kéne verni és elvenni azt a szart tőle de nem érte vonla meg mert a végállomáson voltunk(örs)
2011. ápr. 29. 16:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem adtad át véletlen a haverodnak a bérletet? A másik, ha apukád a BKVnál dolgozik, miért nem tiszteled meg azzal, hogy vetetsz a barátoddal bérletet? Lehet gyalogolni is...

Ha pedig megverted volna, akkor apukád mehetne látogatni a fogdára.

2011. ápr. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát neharagudj de kerületet nem sétálok:D Nem nem adtam át bérlet végig nálam volt.És nem azért de nem vetetek senkivel semmit mindig szokott nála jegy lenni msot nem volt de választ nem kaptam tőled csak ujjab kérdéseket tettél fel.
2011. ápr. 29. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak besz@ratott mert gizda voltál és védted a haverodat a "velem van a faterom meg békávés" vérforraló süket dumával.

Nem fog,nem tud megbüntetni és nem is tudja bevonatni - ami történt nem ok rá. Viszont jó lecke volt. Vagy nem?!

2011. ápr. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ez volt de ebből is tanultam egy fontos dolgot.Többet soha nem adom ki a a kezemből azt a szart!!!!:D
2011. ápr. 29. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!