Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Rákos vasút állomásról melyik...

Rákos vasút állomásról melyik busszal jutok el a Kerepestarcsai kórházhoz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
AZ állomás elől induló buszok egyikével elmész az Örsig, onna pedig hévvel Kistarcs Kórház megállóig, vagy 92-es busszal szintén a kórházig.
2011. ápr. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kár, hogy Rákosszentmihály vasútállomás‎ra nem indul onnan vonat, pedig a 92-es busznak ott van a végállomása, ami odavisz téged.

A vasútállomásról azonban indulnak buszok az Örs vezér terére (szerintem erre gondoltál): 161, 161A, 168E járatszámmal. Onnan HÉV-el a Kistarcsai kórház megállóig. Mivel Bp. határán kívül van, ezért kiegészítői jegyet kell rá venni, de gondolom két vonaljegy + 1 kiegészítői jegy olcsóbb, mint 3 db vonaljegy (mert a HÉV-től át lehet szállni a buszra a Sashalom, Mátyásföldi repülőtér, Mátyásföld Imre utca, Mátyásföld alsó, Cinkota/Liget tér, Ilonatelep állomásokról).

2011. ápr. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor bemegyek a keletibe....

én azt hittem közvetlenül megy busz..

köszi a válaszokat

2011. ápr. 30. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, de a Keletitől a kettes metróval lehet menni, ahova a lejutás még nehezebb lett, hála a 4-es metró építkezésének.

Én amondó vagyok, hogy busszal jobban jársz, ha az Örs a célod.

Az első válaszadó valamit eltévedt, mert a 92-es busz nem az Örsről jár, hiába jobb lenne.

2011. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi.. jártam már arra, a kórház felé, de régen.A keleti környékét meg ismerem, mert minden nap arra járok dolgozni.

Nekem egyszerűbb lesz metróval....a buszról leszállni, meg stb...nekem bonyolultabb...és most nem vagyok olyan állapotban, hogy ott tekeregjek.

2011. ápr. 30. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!