Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a buszokról, és melyik a legszebb (kép)?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2011. jún. 21. 11:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. és 4. tetszik leginkább :)
2011. jún. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igaz, azok a buszok szépek.

Még valami: Az első busz a Rába Premier, magyar gyártmányú.

2011. jún. 21. 11:39
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem mind jo busz, én szlovakiai vagyok és nálunk higyjétek el vannak százszorta rosszabb állapotu buszok is, egyébként a 3. tetszik a legjobban.
2011. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szerintem ezek jó buszok, szoktam is velük utazni (miskolci vagyok), babakocsival sem okoz gondot a közlekedés.
2011. jún. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, az a Neoplán. Ezek közül az a legújabb busz, meg jó a felszereltsége is. Csak az ablakokat sem igazán lehet kinyitni szerintem. Attól még szép busz, azzal egyetértek. Csak minél többet szeretnék nektek elmondani a buszokról. Anya azt mondta, hogy "buszakadémikus" vagyok, mivel egy időben annyira érdekeltek a buszok. Még most is szeretem őket.

11/L

2011. jún. 21. 11:43
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy én is Miskolci vagyok.
2011. jún. 21. 11:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Az Ikarus 412 is magyar busz. Nem a legjobb konstzrukció de nekem az tetszik. A Rába kényelmetlen volt nekem Volán buszon a Neoplan se Miskolcon nem jött be se Pesten a teszten. MAN az masszívan összerakott gép de fapados.
2011. jún. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A Neo szerintem is szép,és az NL223 is.A Rábák és a 400-as Ikarusok nincsenek annyira karbantartva sajnos,és látszik is rajtuk,illetve tapasztalható.Egyébként én is miskolci vagyok:).


16/F

2011. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy nekünk világhírű autóbuszgyártásunk volt, de szét kellet basszni ezt is, mint mindent. Én az Ikarusra és a Rábára szavazok. Ha szinte a világ minden pontján jó volt és sok helyen ma is jó, akkor csak egy félkegyelmű, dilettáns, idióta ország az, amelyik az aranytojást tojó tyúkból húslevest csinál egy alkalommal és megeszi.
2011. jún. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Rába és a MAN. A Rábát már próbáltam, igaz nem Miskolcon, hanem Kecskeméten, ott bejött, a MAN-nal szemben pedig elfogult vagyok, annak ellenére, hogy az alacsonypadlós sz*rjaik max. külsőre jók, de bezzeg az SL 223 az még busz volt (hogy az SG263-ról ne is beszéljek, az még jobb). Az Ik412 itt Pesten nagyon sz*r, külsőleg se jön be, belül meg szűk, inkább elővárosinak kellene használni. Neoplan az külsőre tetszik, de egyébként nem tudom, nem utaztam még vele.
2011. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!