Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Volán busz egyik busz...

A Volán busz egyik busz sofőrje állandóan beszólogat, megjegyzéseket tesz az emberekre és még az idősebb korosztállyal is tiszteletlen! Hova fordulhatok a panaszommal?

Figyelt kérdés
Próbáltam már a helyi központi buszmegállóba bemenni a panaszommal, de semmi változás! Hova tudok menni még a panaszommal?
2009. márc. 27. 12:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tehetsz panaszt szóban a helyi volántársaság vezetőjénél, vagy írásban, esetleg telefonon a 06-1-382-0888-as számon....
2009. márc. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak ÍRÁSBAN! és az alábbi címre:

VOLÁNBUSZ Ügyfélszolgálat

H-1091 Budapest, Üllői út 131.

E-mail: info@volanbusz.hu

2009. márc. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszönöm, a válaszokat, mindenképp írok erre a címre!
2009. márc. 27. 12:37
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlok még néhány nagy látogatottságú intenetes fórumot, az itt közzétett panaszok biztos nem tűnnek el a süllyesztőben, sokkal nagyobb az esély arra, hogy a busztársaság reagál.

pl.: Homár, bkvfigyelő blog stb.

2009. márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És esetleg volt már valakinek hasonló problémája? Történt változás vagy teljesen felesleges lenne a próbálkozásom? mert gondolom kirúgni nem fogják max. figyelmeztetni!
2009. márc. 27. 13:58
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem is kell hogy kirugjak, eleg ha befogja a szajat, es nem szol be senkinek, nem? Mindenkepp fonoknek irjal levelet!
2009. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

Ha nem téged piszkál akk minek foglalkozol vele.?

Majd 1x nemfog megállni neked a busz v nemfog megvárni ha épp indulás előtt érnél oda azt majd nézhetsz széjjel.

2009. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
'kedves' legutsó. pont az ilyenek miatt, mint te, tartunk ott, ahol.
2009. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Fecc ***** válasza:
100%
Nekem még egyik sem szólt be,biztos termetem miatt,csak a bérletemet nem akarta elfogadni az egyik sofőr.Egyébként melyik útvonalon jársz Volánnal?
2009. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Nekem is (és kb. az összes utasnak, aki azon a járaton jár), komoly problémám van az egyik sofőrrel. Rendszeresen kiabál az utasokkal, akár fiatal, akár idős az illető. Már 2-szer tettem panaszt ellene, figyelmeztették is, de különösebb változás nem történt. Bár nekem azóta nem szól semmit, tudja, hogy már 2-szer írtam miatta a panaszkönyvbe. Az egyik komoly incidens után néhány hónapra levették a járatról, de visszakerült. Ahogy hallottam, már mások is tettek panaszt ellene, de nem hatott rá. Néhány kiváltságos utassal kedves, különben meg felháborító amit művel.
2009. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!