Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 73-as troli honnan indul? A...

A 73-as troli honnan indul? A Keleti pályaudvarról szeretnék eljutni a Nyugati pályaudvarra.

Figyelt kérdés
Még nem troliztam de úgy hallottam hogy a 73-as troli megy a Nyugatiba. És valaki elmagyarázná nekem hogy merre kell mennem a trolihoz? És jegyet hol kell vennem? Meg lukasztani kell úgy tudom vagy nem? Köszönöm aki segít.
2011. aug. 7. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kijössz a Keleti pu. főbejáratán majd balra fordulsz és meglátsz egy kék bódét. Jegyet ott veszel. Utána visszamész a főbejárathoz háttal állsz a főbejáratnak és jobbra elindulsz majd átmész a Zebrán. Ott az ideiglenes úton a Rossamann-Burgerking és a McD utcájába lukadsz ki. Itt elmész az első sarokig. Ott lesz egy újságos bódé, egy kína böfé. Itt balra fordulsz és az utcában meglátod a 76-73-as trolikat. A 73-as az első helyről indul. De jegyet a sofőrnél is tudsz venni 400 pénzért (ha előre veszed meg a bódéban akkor 320 de ha van pont annyi apród akkor nem kell kitérőt tenni).


A 73-as trolival a Nyugati pu (Teréz körút) megállóig mész ott leszállsz előre sétálsz majd jobbrafordulsz és mész előre a nyugatiig.

2011. aug. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) És térképen nem tudnád belinkelni nekem hogy hogy igazodjak el? Mert megértem így is tényleg köszönöm de térképpel biztos lennék:)
2011. aug. 7. 12:28
 3/11 anonim ***** válasza:
[link] -n beírod hogy keleti pályaudvar és nyugati pályaudvar.
2011. aug. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Tessék, lerajzoltam:


[link]

2011. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

12:54

Hogy csináltad azt a rajzot?

2011. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én ebből a rajzból teljesen megértettem és köszönöm is!
2011. aug. 8. 08:02
 7/11 A kérdező kommentje:
És a trolik milyen időközt indulnak?
2011. aug. 8. 16:24
 8/11 A kérdező kommentje:
És visszafele hogy tudok jönni a Nyugatiból a Keletiig milyen villamossal és honnan indul?
2011. aug. 8. 16:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Troli indulások:


[link]


Visszafelé ugyanúgy 73-as csak a Podmaniczkyn a túloldalt szállsz fel rá.

2011. aug. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Fél 9 fele mikor megy troli?
2011. aug. 11. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!