Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest Népliget autóbusz...

Budapest Népliget autóbusz állomásról hogyan tudnék eljutni az okmányirodába? Visegrádi út

Figyelt kérdés

Állítólag nekem a központi okmányiroda kell majd,a Visegrádi úton van.Oda kérem a jogsimat,mert úgy gyorsabb.


Gyalog esetleg el lehet menni? Akkor kisebb az esélye,hogy eltévedek szerintem.

Holnap fogom intézni a jogsit("D" kategória) egy Csongrád megyei kisvárosban.


2011. aug. 12. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Gyalog el lehet menni, de jópár órás út lesz.

Ha már ilyen messziről jössz és nem ismered a várost, menj taxival, pár ezresből megúszod, gyors és nem tévedsz el.

2011. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyalog nagyon messze van a Népligettől. Metróval kell menni, a Dózsa Gy. út vagy az Árpád híd metróállomáson kell leszállni és onnan gyalogolni.

[link]

2011. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha XIII. kerben van a Visegrádi út akkor gyalog nagyon messze lesz. Érdemes metrózni. A következő a helyzet a visegrádi út párhuzamosan fut a metróval így 3 megállóból tudod megközelíteni. A Nyugati, Lehel tér, és Dózsa György úti megállóból. Neten nézd meg hogy hány szám alatt van és az alapján nézd meg hova kell menned. De ha nincs kedved ezzel fecölni, akkor Lehel téren szállsz le, és akkor a visegrádi út közepére jutsz ki.


[link]

2011. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az okmányirodához a Dózsa György úton szállj le, ahhoz van a legközelebb!
2011. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt lakom mellette.

Ahogy feljössz a Dózsa György úti metroból, az aluljáróban jobbra fordulsz, meglátod a lépcsőt pont szemben, azon felmész (Dráva utca a neve.) Ezen az utcán mész és az első keresztutcánál (Visegrádi utca) jobbra fordulsz. Ezen mész végig egyenesen és kb 300 méter múlva az út bal oldalán van az iroda (110-112.szám)

2011. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg nem akarsz a föld alatt közlekedni (bár az a leggyorsabb), mehetsz 1, vagy 1A villamossal is az Árpád hídi megállóig.

Nézd meg előre a google maps-ben a pontos címet, akkor tuti nem tévedsz el a megállótól az okmányirodáig.

2011. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor nem gyalogolok semmiképp...

Ja és elírtam,hétfőn intézem

Még egyszer köszi a segítséget mindenkinek.Mennek a zöld kezek!

2011. aug. 13. 22:18
 8/8 A kérdező kommentje:

Metróval mentem és a Dózsa György útnál szálltam le.Egyértelmű volt teljesen minden így és csak egyszer kellett megerősítést kérnem;de jó felé mentem.

Köszi még egyszer a segítséget. :-)

2011. aug. 18. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!