Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debrecenben a buszvégről...

Debrecenben a buszvégről (széchenyi utca) melyik busszal jutok el a rutinpályára (bartók béla utca) és melyik megállónál kellene leszállnom?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
passz
2011. okt. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én debreceni vagyok, de nem tudom. Nézd meg a dkv.hu-n a térképet, ott ha a buszokra kattintasz, megmutatja merre megy.
2011. okt. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

43-as (régi 3-as) busz, Köntösgátsor megálló lenne neked a legjobb, de az nem jár a buszvég fele. Még egy átszállással sem jut eszembe rá normális lehetőség (ne kerülj vele).

A legjobb, ha a 42-es busszal mész, igaz akkor 1 picit gyalogolnod kell. Annak a megállója a buszvégnél a szoboszlói úton van, a trolimegállóval együtt, szemben a mentőállomással. Leszállsz a szotyori utca megállónál, visszasétálsz a kereszteződésbe, és a korábbi utad meghosszabbított vonalán sétálsz tovább 2-300 métert egyenesen, és ott lesz a rutinpálya. Nem olyan sok az, én már gyalogoltam a petőfi tértől végig a 42-es vonalán ki a derék utcáig :D

2011. okt. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vagy átszállással ha felszállsz a széchenyi utcán egy józsa felé tartó buszra, (34, 35, 36, meg utána a betűk, azokat már nem tudom követni) és leszállsz egy shell kútnál. Ott dél, délnyugati irányban lesz egy sarki templom. A templom sarkánál indulj el befele a bartók bélán. Ott lesz egy megálló, ott megáll a 43-as.
2011. okt. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!