Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKV bérlet hőre eltűnő tintával?

BKV bérlet hőre eltűnő tintával?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 21:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Mi van vele? Egy kérdő mondatot feltenni azért illene tudni.
2009. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
az a baj, hogy nem adnak ki üresen bérletet, ha kicsit meg lennének kenve akkor lehet
2009. ápr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
90%
ha tollal irják le akkor van vmilyen vegyület ami leviszi :) de nem tom mi az,mert ismerősöm csinálta igy :D
2009. ápr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk mi már csináltunk ilyet, csak az PKRT-s bérlet volt. Megbüntettek, mert nem volt bérletem, meg barátnőmet is. Egyik haverunk még nem írta rá a számot a sajátjára, ezért gyorsan ráírtam az enyémet az övére, bemutattam, utána kicsit "megmelengettük", ráírta barátnőm a sajátját, ő is bemutatta, aztán azt is eltüntettük és visszaadtunk havernak.
2009. ápr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
En egy ideig atfestettem festekkel a rubrikat, es atirtam a datumot, de szerintem ezt a mostanival mar nem nagyon lehet megcsinalni, foleg, hogy szinte mindenhol pecsettel nyomjak ra az ervenyesseg idejet.
2009. ápr. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Venni kell olyan színű post-it-et, mint az a sáv, ahová a bérlet számát írjuk, kivágni megfelelő formára, és kész a tökéletes hamisítvány :))
2009. ápr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
De minek kell hamisítvánnyal szórakozni? Ha elkapnak vele akkor rendőrségi ügy is lehet belőle, meg okirathamisítás. Ha szimplán nem veszel vagy a lejárttal jársz akkor nincs ilyen gond. Ha elkapnak akkor max. pénzbírságot kapsz, de ha nem akarod nem tudnak megbüntetni, egyszerűen igazolványt nem adsz át ( nincs joga igazoltatni, ergo nem kell odaadnod) másrészt ne írj alá semmit.
2009. ápr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

hát metrón tökéletes a lejárt bérlet :) mikor állnak a mozgólépcső előtt egyszerüen csak megmutatod hogy lássa hogy van bérleted aztán gyorsan és el is veszed :) utána meg suhansz lefele :)

nekem bevállt :)

2009. júl. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez jeggyel, jegybérlet módszer. Veszek vagy kérek egy szakaszjegyet, ami olcsóbb, ott az ellenőr orra előtt tolom a lyukasztóba, sokadjára is és a kezemben tartva nyugisan elsétálok mellettük rá a lépcsőre. Ha pedig kifelé nézik akkor azt be szokták mondani és akkor továbbmegyek vagy vissza egy megállót. De kifelé sem mindig nézi meg pláne ha nem állsz meg csak mutatod és akkor mész fel mikor nagy tömeg van, nem nézel rá csak mész tovább ekkor nem tud megszólítani meg amúgy sem mennek utánad ha jön a tömeg és jegyet kell nézni ha meg a lyukasztókat elhagytad akkor már mindegy, nem vagy a BKV területén közterületen meg nem tud veled mit kezdeni, elvégre nehezen tudja megmagyarázni ,h miért is akar egy gyalogost megbüntetni.
2009. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Tőlem általában nem kérik el a bérletet, vagy ha mégis, akkor csak megmutatom a mtrónál az ellenőrnek Már nem tudom mióta egy márciusi bérlettel flangálok, és le se szarják....
2009. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!