Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKV bérlet hőre eltűnő tintával?

BKV bérlet hőre eltűnő tintával?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 21:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sikerült már lakcímkártyával lemenni a metróba.


Állítólag néha nem mondják be, h ellenőriznek a felszínen, amit nem hiszek, mert magukkal is kicsesznek meg a sort is feltartja ha mindenki ott keresi a jegyét. Kifelé ellenőrzésnél 99.999%, h bejön, h a szélső lépcsőn mész a szélső ellenőrhöz lépsz oda és kotorászol a zsebedben. Fontos, h nagy tömeggel menj, így pár mp és leköti az ellenőr figyelmét valaki na ekkor továbbmész nyugodtan. A többi azt fogja hinni ,h már bemutattad, de pár mp előnyöd lesz addig meg simán el tudsz tűnni a tömegben.

2009. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Jó stratégia :)
2009. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
17%

Itt bizony gratulálok mindenkinek.

Aztán meg sírunk, hogy mocskos a BKV.

2009. szept. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Perzse, nem szép dolog a lógás, de az sem fair amit a BKV művel. Ezentúl pl nem is veszem igénybe a BKV-t, m nem vagyok hajlandó havi 4ezret fizetni a bérletre. 3 testvérem van, apum egyedül tart el , nincs arra pénzünk, h egy iylen bazi drága bérletet megfizessünk. A jegyek, bérletek ára nincsen összhangban az átlagfizetéssel. Külföldön miért tudják megoldani?
2009. szept. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
Én pedig Szalaynéval meghívattam magma egy bérletre, az ő 100 milliós végkielégítéséből pedig életem végéig is telik majd rá. Ha neki szabad 100 millákat lopni akkor nekem is lehet bliccelni. Majd ha visszafizeti azt a 100 millát én is veszek majd jegyet. Amúgy meg HÉV bérletem van, azt fizeti a munkahely, de BKV nincs, ha pedig néha nem a HÉV vonalán utazok akkor bliccelek vagy ha muszáj gyüjtőjegyből lyukasztok jegyet.
2009. szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
hát,őőőő,nem tudom,nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak!!!történetesen a Blahán,KÉTSZER is az ellenőr megállított,mondta,h vegyem ki a tokból a bérletet,majd elvette,s nézegette hosszasan,simogatta :D,h nincs é véletlenül kiradírozva v. vhogy máshogy átírva a dátum...szóval,elég gázos!!!
2009. szept. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 BeerHunter ***** válasza:

Így van. Azért 4000 (3700) Forintot elkérni, ráadásul ez a félárú, hát kicsit sok. Nem lennének ilyen k.rvamagas sikkasztások, meg végkielégítések, állítom hogy kb. 2000 lenne egy tanuló bérlet. És akkor mindig vennék. Így meg ha nagyon muszáj, csak akkor veszek.

Kíváncsian kérdezem, hogy Prágában miért tudják megoldani, hogy iszonyat pontos minden, tiszta, kultúrált, és van pl másfél órás bérlet, nem diák, ami 200 Forintba kerül? Nekik megéri? Minden bizonnyal.

2009. dec. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
vki nem tudja h hogy lehet egy 2008-as számot 2010re átírni a bérleten? Vagy ha van vmi anyag amivel le lehet szedni a 2008at és ráírni a 2010et az is jólenne.
2010. márc. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Az nem indok, hogy nincs pénzem, ezért lopok. Egyébként pedig szerintem nem drága más árakhoz viszonyítva.
2012. szept. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Pedig az. Bukarestben 90 ft egy vonaljegy, és a hálózat is nagyobb. Bécsben 1.5 Euró, de ott 5 metróvonal van és behálózza a teljes várost. Ráadásul időalapú. Prágában szintén kb. 160 ft átszámítva egy jegy és 75 percig érvényes. Kijevben meg talán 80 ft körül van, ott ugyanolyan orosz metrók vannak, szintén elavult egyéb járműparkokkal, ott mégis megoldják ennyiből. Akkor most drága vagy sem?
2012. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!