Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik a legközelebbi autobusz...

Melyik a legközelebbi autobusz állomás a Keleti pályaudvarhoz?

Figyelt kérdés
Tolna megyéből mennék fel Budapestre, de nem vagyok ott jártas sajna. Néztem menetrendet, de nincs ilyen, hogy Keleti pályaudvar buszmegálló. Kérlek segítsetek. Volánnal mennék, és ne helyi járat megállót mondjatok, mert oda úgyse megy :D
2011. okt. 10. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

www.menetrendek.hu


írd be a várost ahonnan indulsz, és a célnak meg Budapest.


Valószínűleg a Népligeti állomásra fog beérkezni neked. (Fradi pálya mögött van, a kék metró egyik állomása)

2011. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen oda visz, de nekem Keleti pálya udvarhoz kéne, hogy vigyen:S egy buszmegálló neve kéne, hogy rátudjak keresni, hogy oda visz-e.
2011. okt. 10. 20:59
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Tolnából a Népliget autóbuszpályaudvarra mennek a buszok. Ott kisétálsz a villamoshoz ( 1 vagy 1/A villamos), az 5. megálló a Stadionok, ott leszálsz szemben lesz veled az út túloldalán a 2es Metró> első megálló a Keleti. Kb 15 perc, átszállójegy 490HUF.


A keletihez legközelebb eső helyközi buszpu az a BUdapest Sportcsarnok alatt van, de nagyon másfelől mennek a buszok.

2011. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mod: Papp László Sportarénát akartam írni ( és a tolnai busznak nagyon nem esik útba ).
2011. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. okt. 10. 22:11
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha a Stadionoknál leszállsz a viliről, majd a kerepesi úton végiggyalogolsz (aréna pláza mellett elmész) akkor megspórolhatsz egy kis pénzt. Nem olyan nagy táv.
2011. okt. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
néplogetnél felszállsz a 3as metróra majd deákon a 2esre.Ez csak 1 jegy és ugyan oda visz :)
2011. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A Dunántúli buszok a Népligetbe mennek, onnan meg M3+M2 a legolcsóbb, mert egy jeggyel lehet utazni így.
2011. nov. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztosan örül a válasznak , így 1.5 hónap után :)
2011. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!