Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Keleti pályaudvartól kell...

Keleti pályaudvartól kell eljutnom a Liszt Ferenc repülőtér Terminál 2B-re hogyan tudnék a legegyszerüben eljutni busz van e ami direkt oda megy illetve mikor? Vagy vonat?

Figyelt kérdés
reggel fél 6kor indulnék..
2011. okt. 14. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es metróval elmész a Deák Ferenc térre, ahol átszállsz a 3-as metróra. Azzal Kőbánya-Kispest végállomásig mész, ahol átszállsz a 200E buszra. Azzal megint a végállomásig mész, ami pont a 2-es terminál.
2011. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Ha rám hallgatsz nem szívsz a BKV-val, simán fogsz egy taxit és kész. Egyszerűbb, gyorsabb, kényelmesebb, pláne sok csomaggal. Én nagyon skót vagyok, de erre még én is hajlandó voltam áldozni.


Ha BKV-val mész, azzal számolj hogy reggel minden ritkábban jár, a metró is olyan 10 percenként... az össz menetidő kb 1 óra, 1 óra 15 perc lesz. Autóval ugyanez kb 25 perc.


Amúgy ajánlok egy jó útvonaltervezőt:

[link]


Ha van okostelefonod, arra le is tudod tölteni...

2011. okt. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

reggel fel hatkor indulna a repulod, vagy reggel fel hatkor indulnal a palyaudvarrol?

mindenkepp szamold bele hogy kora reggel meg ritkabban jarnak a dolgok, amugy ugy van ahogy leirtak: metro a Deakig, metro Kobanya Kispestig, aztan 200E busz.

2011. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha fel 6ra ersz oda, es fel 8kor indul(!) a repulod, akkor szerintem felejtsd el a tomegkozlekedest. Az a vonat pl keshet is (fog is ugy 10-15 percet), es a repterre kierni a Keletitol meg napkozben is majdnem egy ora, Keletitol a Deak metroval ugy ot-tiz perc, utana onnan KObanya 20-25 perc, a repteri busz szinten megy vagy 20 percet es ezek meg csak a menetidok, nem szamoltam bele azt hogy varni kell az atszallasra, meg hogy le fel lepcsozgetni.


Ket oraval a gep indulasa elott szoktak kerni hogy kint legyen az ember a repteren. Mondjuk egy ora is eleg, de azert jobb biztosra menni.

Onnantol hogy ott vagy a repteren meg be kell jelentkezni, a csomagfeladasnal, ott adjak ki a beszallokartyat es veszik fel a csomagot, na az meg a gep indulasa elott ugy negyven perccel mar bezar.


Szoval HA pontosan er be a vonatod, es HA nem kell ket percnel tobbet varnod egy jarmure sem a ket metro es busz kozul, na akkor ersz ki a repterre ugy fel 7 haromnegyed 7 kozott. Azert ez eleg neccesnek tunik foleg koran reggel.


Fotaxi is, zonataxi is ugy 4000ft korul kivisz a repterig, es a Keletitol 20-25 perc alatt kint van, reggel meg gyorsabban is mert kisebb a forgalom.

2011. okt. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Hat, BIZTOS megoldas ugye nem letezik, de ha nagyon tartasz a taxitol akkor meg az airport minibuszt lehet erdemes megnezni, az olcsobb, olyan 1500ft korul van.

ha ugy fel 5-5 korul indulnal Keletibol, az meg beleferne, esetleg ha van vmi ismerosod akinel elcsovezel pesten...


vegso esetben elozo keso este repterre ki, aztan ott vannak szekek, futenek is...

2011. okt. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!