Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A helyközi busz rendszeresen...

A helyközi busz rendszeresen előbb odaér a buszmegállóba, mint ahogy ki van írva. Bepanaszolhatom a sofőrt?

Figyelt kérdés
Két sofőr jár a szóban forgó járattal, és az egyik mindig előbb odaér a buszmegállóba, ahol én felszállok/felszállnék. Általában kb 5 perccel ér előbb oda annál, ahogy a táblán ki van írva, és ezért volt már, hogy nem értem el a buszt. De nyáron volt, hogy akár 8 perccel előbb ott volt. Tehetek ezért panaszt? Nem kellene időben érkeznie, vagy ha vmi közbejön, akkor inkább később pár perccel? Minek van akkor kiírva az időpont, ha nem veszi figyelembe? Ha előbb odaér, akkor várhatna pár percet.
2011. okt. 18. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bepanaszolhatod. Az nem baj, hogy korábban érkezik, az a baj, hogy nem várja meg az indulás időpontját.
2011. okt. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ezen már én is gondolkoztam, meg is fogom tenni, mert Győrben gyakorlatilag nincs olyan, hogy akkor menjen egy busz, amikorra ki van írva...a megadott időpontok még csak nem is tájékoztató jellegűek....éljen a Kisalföld Volán!!!
2011. okt. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen és végül is kiderült hogy ez azért volt mert a sofőr valamivel hamarabb indult el mert sietett az órája kb 3 percet meg lakott területen kívül gyorsan hajtott. És volt hogy a megállókban a bérleteseket hátul engedte fel a buszra amivel sokan vissza is éltek mert ellenőrzésnél lebuktak másrészt már akkor elindult amikor a jegyet kiadta 1-2 embernek és ezért ért oda hamarabb mint ahogyan kellett volna. Nyugodtan panaszold be a sofőrt hívd fel hogy pontosan melyik járat és a busz rendszámát is meg adj valami személyleírást a sofőrről így a legegyszerűbb nekik is és akkor utána járnak a dolognak.
2011. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na, akkor ezt meg is teszem! A busz rendszámát tudom, és ha kell, akár azt is megadom, h melyik nap hány perccel ért előbb oda, a tegnapit bemértem!

Szerintetek emailban is lehet panaszt tenni? A nevemet muszáj megadni? Meg azt, hogy hol szállok fel? Mert abban a buszmegállóban gyakran csak én szállok fel, és ha megmondják a sofőrnek, akkor egyből tudni fogja...

2011. okt. 19. 20:17
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Naésakkor mi van,ha tudja?És mi van akkor,ha odamész hozzá és megmondod,hogy járjon rendesen,mert be fogod panaszolni?Mindenki hibázhat.
2011. okt. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
10%
Ilyenért rinyálsz? menny te előbb oda!
2012. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem megyek oda előbb! Ne dumálj bele, te nem vagy buszhoz kötve! Neki kellene pontosan érkeznie, nehogymár én másszak ki előbb, azért, mert ő szabálytalankodik! Ő van értem, nem én őérte!
2012. jan. 4. 21:30
 8/8 anonim válasza:
0%

Ahhaaa...

(7#2012.jan.4.21:30)

2022. okt. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!