Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A ganz G2 metró még mindig a...

A ganz G2 metró még mindig a kőér utcai garázsban van?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a vezetőkosi szentendrén van de a többi része?Az még a mai napig ott van a kőér utcai garázsban ha ott van valaki aki ott dolgozok nem tudna képet készyteni vagy nyílt nap nem lesz ahol meg lehetne nézni?
2011. okt. 22. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Off:

És vajon miért nem abból vett a BKV, a francia helyett?

2011. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1991-ben kedte a működést prototipusként és 94-ben álították le álltólag több hibája volt de ha kijavították volna lehetett volna sorozatgyártani.Hát de nem kelett a vezetőségnek magyar metró főleg egy csőd szélén álló gyártól sajnos...
2011. okt. 22. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Azért nem abból vett, mert egy rakás szar volt.

Emellé társult egy haldokló, életképtelen gyártó cég is. Szép volt jó volt, de el kell fogandi, hogy akkor abban az állapotában egy rakás hulladék volt nem több. Fejlesztéssel javítható lett volna, viszont ez olyan pénzeket igényelt amit akkor senki nem tudott vállalni...


Kérdező: Az egyik vezérlő Szentendrén van ahogy mondod, volt szerencsém részt venni a szállításában. A maradék Kőérben van, és marad is ott egyelőre.

Nyílt nep nem várható.

2011. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


De azét még mindig modernebb lett volna mint az akkori orosz metrók meg a maiak is még:DIgazából ha belegondolunk az alstromnak is mennyi hibát találtak pedig még nem is mentek jó tudom nem lehet összehasonlítani a két metrót de ez a 2. magyar metróprototípus lett volna lehetett volna sorozatgyártás csak a gyár azt a hibát követte el hogy az akkori modern technikát építette bele amit sehol máshol metróban nem alkalmazták és gondolták sikerülni fog elsőre is.De szerintem még a hibák javításával is olcsóbb lett volna mint a mai alstrom metrók.

2011. okt. 22. 22:01
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehát még tuti ott vannak?MErt úgy halottam valakitől hogy szétvágták álíltólag őket de azt is halottam hogy alaposan el vannak rejtve és a belseje már ki van pakolva meg raktárként használják igaz ez?
2011. okt. 22. 22:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Abból nem volt olyan sok gyártva

Meg nem is használták sokat

2014. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy csak egy volt de annak az egynek a tobbi kocsijara gondolram
2014. jan. 21. 17:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pár éve voltam ott (Kőér utca) metró látogatáson és ott volt! Bevallom én nem is tudtam róla, ott meséltek róla. Fel is lehetett szállni rá megnézni. De rettenetesen poros volt belül, szóval leülni nem érdemes. :-)
2014. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!