Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Dunakeszi, Fóti út 75-be...

Dunakeszi, Fóti út 75-be szeretnék utazni. Hányas Volán busszal kell mennem Pestről és hol kell leszállnom?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
300, de onnan még át kell szállni...egyszerűbb, ha vonattal mész, dunakeszin leszállsz, onnan pedig elsétálsz. nem sok idő kb 15 perc.de buszok elég érdekesen mennek. mindenesetre ha mégis busszal szeretnél menni, akkor fóti, vagy mogyoródi buszt keress.
2011. okt. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A buszok tényleg érdekesen mennek, egyszerűen nem tudok kiigazodni. Lehet, hogy akkor vonatozom inkább.

2011. okt. 25. 12:06
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én Dunakeszin lakom. Van egy pár busz, ami felénk járkál, meg a helyiből is van egy pár:D Ha megmondod mikorra szeretnél oda érni, szívesen megnézem, hogy hogyan tudsz a legegyszerűbben eljutni:)

2011. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

10-re megyek.

Azt nézegettem én is amit belinkeltél. De azt hiszem inkább a vonatot választom, mert az 20 perc alatt ott van a Nyugatiból, most azt keresgetem, hogy utána tudok-e helyi buszra átszállni vagy gyalogolnom kell.

Köszönöm

2011. okt. 25. 12:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt nézd meg sorban a negyediket:

[link]

9:15-kor indul a Dunakeszi vasútállomástól és 09:20-ra van a Rehabilitációs intézetnél(gondolom oda mész).

2011. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Pontosan ezt találtam én is.

Köszönöm.

2011. okt. 25. 12:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Dunakeszi állomáson kell leszállni(Dunakeszi alsó után jön). Miután leszálltál lemész az aluljáróba, feljössz és szembe fogsz látni egy füves teret, középen egy szoborral(korona). És onnan indul a busz.

Szívesen!

2011. okt. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!