Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A LAEV (Lillafüredi kisvasút)...

A LAEV (Lillafüredi kisvasút) környékén lehet valahol szánkózni télen?

Figyelt kérdés
Olyan helyre gondoltam, ami valamelyik állomástól max. 2 km gyaloglással elérhető
2011. nov. 20. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
injekció gyárnál lehet
2011. nov. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ: lecsúszni, vagy csak húzni akarod? :) Én momentán azt ajánlanám, hogy a Chinoin-nál, mint azt előttem írták, vagy Lillafüreden, az 5-ös busz végállomásától sétáljatok fel a parton Fehérkőlápa felé. (A volt laktanya mögött)
2011. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az Injekciós üzem felé jelenleg szünetel a személyszállítás, nem?

Esetleg egy google térkép linket be tudna illeszteni valaki? Sajnos nem ismerem ennyire a környéket. köszönöm szépen a segítséget!

2011. nov. 23. 17:55
 4/9 anonim ***** válasza:
most elvileg tényleg szünetel, de pár napon belül elindul mikulás vonat címszóval, és csak egy vonalon tud menni, ami elmegy az injekció gyár mellett is, csak nem tudom h megis áll e most, m lillafüredre viszi a gyerekeket, meg a szülőket és ott lesz nekik valami program féle :)
2011. nov. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
December 31-én mennénk arrafelé szánkózni :) van olyan hely, ahol nem szünetel a személyszállítás, és alkalmas terep szánkózásra?
2011. nov. 24. 19:32
 6/9 anonim ***** válasza:
csak kisvasúttal lenne jó? m pl az 5ös 15ös busz, kb 800m-re áll meg onnan ahol lehet szánkózni az injekció gyárnál.
2011. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jó lesz ai is. Hol kell leszállni a buszról? Nem találtam injekciógyár nevű megállót :(
2011. nov. 27. 13:36
 8/9 anonim ***** válasza:
csanyik völgy a megálló neve. Majális park(miskolc vége tábla) után az első megálló.
2011. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2011. nov. 28. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!