Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy jutok el az Új köztemetőbe?

Hogy jutok el az Új köztemetőbe?

Figyelt kérdés
Nem ismerem a környéket, és őszintén szólva a tömegközlekedési lehetőségeket sem. Az egyetlen ismerős pont a Népszínház utcából (Blaha L. tér) induló 28-as villamos, amelynek a megállóhelyei között szerepel "Új köztemető" és utána "Új köztemető, Kozma utca" állomás is. Kérdésem, hogy ha az Új köztemető főbejáratánál szeretnék leszállni a villamosról, a kettő közül melyik megállónál kell leszállnom? Nem pesti vagyok, a X. kerületet konkrétan nem ismerem, így hát nem csoda, hogy segítségre szorulok. Kérem, hogy aki ismerős a temető környékén vagy a villamos megállóit ismeri, segítsen nekem! Fontos lenne! Előre is nagyon köszönöm!

2012. márc. 14. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Az "Új Köztemető" megálló a jobb, bár a másik is max 100 méterrel van arrébb. Rengeteg virágos van ott, meg fogod ismerni a megállót.
2012. márc. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti megálló a főbejárat, a Kozma utca a villamos végállomása, s ott van az izraelita temető bejárata.
2012. márc. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Különben épp most olvastam a 28-as villamosról, hogy némelyek szerint egyike a város leggusztustalanabb villamosjáratainak, a hajléktalanok, csövesek, hangoskodó utasok, és a sok szemét miatt. Nektek mi a tapasztalatotok? Néztem, hogy a 37-es villamos is megfelelő az utazásom szempontjából, csak a menetrendje elég ritkított, munkanapokon is elég hézagosan jár. Mit javasoltok?
2012. márc. 14. 23:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel a két villamos majdnem azonos útvonalon jár, nagy különbség nincs. Menj azzal, amelyik előbb indul.

Esetleg szóba jöhet a Stadiontól a 95-ös busz.

2012. márc. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 37-es még rosszabb.
2012. márc. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!