Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Traffipax ha lekap, mennyi...

Tishzje kérdése:

Traffipax ha lekap, mennyi idő múlva küldik a csekket?

Figyelt kérdés
Május 5-én Hatvan Hort között kicsit odaléptem, a sövényes után pedig állt az út mellett egy ezüst színű skoda fabia, a kocsi a mező felé nézett, tehát farral volt az út felé. Attól tartok, hogy trafiztak belőle. Nem vagyok túl ismert ezekben a témákban, és ez érdekelne, hogy mindegy a jagellóknak h milyen szögben állnak az út mellett, vagy fixen szerelt kamera van a kocsijukban. Eddig még nem jött semmi, számíthatok rá? Ha igen, mennyi idő ennek az átfutási ideje?

2012. jún. 4. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz azon se, ha decemberben jön meg. Egyik ismerősöm 2-3 hónapja kapta meg a tavaly AUGUSZTUSI büntit...
2012. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát az nagyon szuper:) csak azért mert tanuló vagyok. Akkor tulajdonképp ne merjek költekezni decemberig, mert tartogassam a pénzemet a csekkre?
2012. jún. 4. 13:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, elképzelhető. De amúgy tuti, h trafi volt, vagy csak te hiszed azt? Azért tegyél félre pár tízest tartalékba, mert lehet kellhet.
2012. jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Ne te legyél felháborodva azért mert nem tartottad be a szabályokat.


Egyébként jellemzően több hónap után küldik ki, 4-6, mivel talán két központ van az országban és az összes büntetést ott dolgozzák fel. Láttam már az úttal párhuzamosan parkoló autóból mérni és láttam már az útra merőlegesből is, mindkettőt rendszeresen 2-3 hetente. Szóval a helyzetéből nem következtethetsz rá.


Legközelebb ne lépd túl ennyivel, vagy legalább ismert szakaszon.

2012. jún. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Egyik ismerősöm 2-3 hónapja kapta meg a tavaly AUGUSZTUSI büntit..."


Jó hülye volt, ha befizette.

A rendőrségnek 2 hónapja van a határozat meghozatalára. Ha nem hoznak addig határozatot, a dolog elévült.


Nem vagyok híve ennek a gyorsan hajtunk aztán keresünk kibúvót életstílusnak, ellenben a szabályok a rendőrségre is vonatkoznak. (Sőt erkülcsileg rájuk mégjobban vonatkozik, hiszen a szabályok betartatása is feladatuk).

2012. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Egyébként jellemzően több hónap után küldik ki, 4-6, " a qva 'nnyukat, én eddig mindig megkaptam 3 héten belül.

" mivel talán két központ van az országban és az összes büntetést ott dolgozzák fel"

Egy, Szombathelyen.


Ha július 5ig nem kapsz csekket, akkor megnyugodhatsz.

2012. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem válaszoló írta. Nekünk 2 órán belül sikerült begyűjteni 2 képet is. Egy héten belül itt volt mind2. Nefélj ha pénzbehajtásról van szó nem várnak hónapokig. Mivel ma már 5. e van sztem megnyugodhatsz mert általában a legtöbb 2-3 hét szokott lenni.
2012. jún. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!